מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.


mainPicture

ענפי גלישה בסרי לנקה


גלישת סאפ בסרי לנקה

בכל האזורים בסרי לנקה אפשר לגלוש עם סאפ, בהתאם לעונה ולתנאי מזג האוויר כמובן. ניתן לחתור עם הסאפ באגמים, בנהרות, או לגלוש סאפ גלים על קו החוף הארוך והמגוון, שמציע תנאי גל שונים המתאימים למתחילים ולמקצוענים. התנאים מאפשרים גלישת סאפ בכל הרמות, בהתאם לסוג הגלשן שאיתו הוא גולש (ע"פ גובה הגל וסגנון השבירה).

*לא ניתן לשכור סאפ בסרי לנקה
 

גלישת גלים בסרי לנקה

הצד הדרום מזרחי מציע תנאים טובים בעונה משלימה לצד הדרום מערבי, כלומר אם ננווט את המיקומים לפי עונות השנה נוכל למצוא גל זמין ואיכותי, ללא רוח, לאורך כל השנה. אותו גל יכול להתאים בזמן נתון גם לגולשים המתחילים וגם לגולשים המתקדמים.

קו החוף מציע מגוון רחב של סוגי שבירות מ-Beach break המתאים למתחילים, Reef break יותר איכותי למתקדמים, לימין ולשמאל. בסופו של דבר כל גולש יכול לבחור את הגל המתאים לו ע"פ צורת השבירה שלו, מבלי להתפשר על איכות הגל.

*השכרת גלשני גלים למתחילים בלבד יש בארוגם ביי והיקאדוואה, השכרת גלשנים למתקדמים לא כדאית, הגלשנים לא במצב טוב.
*כל מי שמחפש צינורות לגלוש בהם, סרי לנקה זה לא המקום. בסרי לנקה הגל רך, מפנק מאוד, לא חלול וצינורי לאלה המחפשים אתגר. גובה הגלים בסרי לנקה נע בין רבע מטר למטר וחצי, ובאזורים מסויימים בחופים הדרום-מערבים אפילו מגיע בתנאים מסוימים גם לשני מטרים. הגלים בסרי לנקה לא נחשבים לגבוהים במיוחד יחסית לאזורי גלישה אחרים בעולם.
 

קייט סרפינג בסרי לנקה

סרי לנקה היא גן עדן לגלישת קייט מבחינת זמינות לרוח המאפשרת גלישת קייט בצורה מושלמת – גם מבחינת העוצמה וגם מבחינת התדירות. הרוח נושבת על בסיס יומי בעונה המתאימה, ואילו האזורים המתאימים לגלישת קייט נמצאים בצד הדרום מזרחי והצד הצפוני. באזור הדרומי מזרחי (ארוגם ביי) גולשי הקייט המתקדמים יוכלו לשלב קייט בגלים (למתקדמים) עם רוח sideshow מימין, מתאים לגולשי רגולר וגופי על הגל שמאלי. המידה מומלצת לשימוש בקייט בין 13-9.
*עונה: יוני-ספטמבר
*רמה: לא מתאים למתחילים

בצד הצפוני תמצאו לגונות גדולות רדודות עם מים מתוקים, על קו החוף. המים השטוחים והרדודים בצירוף רוח חזקה הנושבת כל יום כל היום, מאפשר תנאים אופטימליים לגולשי קייט מתחילים. האזור מתאים גם לגולשים מתקדמים בסגנון החופשי (קפיצות, פעלולים) הדורש מים שטוחים ורוח חזקה.
ניתן לשלב גלישה בלגונות וגלישה על חוף הים הנמצאים במרחק הליכה קצר (200 מ'). גולשים מתקדמים יכולים לגלוש גלישת downwind במורד הרוח עשרות ק"מ, עם נהג מלווה שנוסע במקביל לקו הגלישה ומחזיר את הקבוצה למחנה (טיולים בתיאום מראש, בהם גם נכנסים לכפרי דייגים, לגונות, שפך נהרות הזורמים אל האוקיינוס).
*עונה: מאי-אוקטובר, דצמבר-מרץ
*ניתן לשכור ציוד
*ניתן לקבל הדרכות שנעשות ע"י הצוות מהארץ או צוות מקומי בניהול אירופאי
 

גלישת רוח בסרי לנקה

הזמינות לרוח, העוצמה שלה והתדירות, מאפשרים כמו בקייט סרפינג גם גלישת רוח בתנאים טובים. ניתן לגלוש בגלשני רוח באזור הדרום מזרחי (ארוגם ביי) ובאזור הצפוני. באזור הצפוני העונה היא בחודשים מאי-אוקטובר או בדצמבר –מרץ. התדירות היומיומית של רוח בעוצמה חזקה, הופכים את האזור לאידיאלי מבחינת תנאי גלישת רוח.
ארוגם ביי מתאים לגולשי רוח מתקדמים בלבד שרוצים לשלב גלים בגלישת הרוח שלהם, wave riding בדגש על מפנה שמאלי. הרוח מגיעה מימין (צפונית) ווהשבירה מתאימה לגולשי רגולר.

 

חבילת גלישה בסרי לנקה
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...