מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.


mainPicture

חופשת גלישה על יאכטה במלדיביים

מפעילי היאכטות נמצאים בכל אזורי המלדיביים. האזורים המרכזיים הם: מאלה (עיר הבירה), צפון מאלה אטולס ((North Malé Atolls, מרכז מאלה אטולס ((Center Malé Atolls, דרום מאלה אטולס (South Malé Atolls) ודרום אטולס (South Atolls - קבוצת איים שאליה מגיעים מלבד יאכטה בטיסת מטוס ימי) שהוא האזור הכי איכותי ומבודד.

היתרון הגדול בחופשה על יאכטה הוא ההתניידות עם 'הבית' אל הפיקים הנבחרים, כאשר עוגנים כמאה מטר מהספוט הרצוי. כך מתאפשרת חופשיות מוחלטת וספונטניות לגבי השעות בהם אתם רוצים לגלוש, בלי להיות תלוי בקבוצה או בסירה הלוקחת את הגולשים מאתר לאתר. בכל זמן נתון רואים מקרוב את תנאי הים ומה קורה בו ועל פי זאת ניתן לקבל החלטות נכונות יותר לגבי מיקום אתר הגלישה, אם זה תלוי התנאים שיש באותו יום, או עומס הגולשים שיש בפיק.

לאלו המתכננים חופשת גלישה על יאכטה ראשית צריכים לבדוק אם הם נוטים למחלת ים. זה לא נעים במיוחד להגיע ליאכטה ולהתמודד עם תופעות הלוואי של מחלת הים במהלך החופשה. יש לקחת בחשבון כי בחופשה על יאכטה אתם סגורים באותו מקום ללא האפשרות לקום וללכת, לטוב ולרע, עם האנשים שעליה. כדאי להכיר את האנשים לפני שמגיעים לחופשה כזאת ולא לגלות בדיעבד שיש מישהו על היאכטה שאתם לא ממש מחבבים, כי אין לאן לברוח אחד מהשני - אתם אוכלים ביחד, ישנים, גולשים ונמצאים כל הזמן יחד. למרות זאת, דווקא מחוסר היכרות מוקדמת יכולות להיווצר דינמיקה קבוצתית וחברויות חדשות, כך שזה יכול לפנות לשני הכיוונים.
ניתן לשלב צלילות ודיג באיים, כמו כן כדאי להביא מצלמות וציוד צילום כדי לצלם את הנוף המרהיב ואת הגלישה. העמדה על היאכטה מאפשרת זויות צילום מיוחדות וכדאי ורצוי לעשות תורנות צילום כדי לצלם את הגלישה בזמן אמת.

סוגי יאכטות במלדיביים

יש מגוון של יאכטות מכל הרמות, ממפוארות מאוד ועד סירות דיג שהסבו אותם למגורים שבהם חווית המשתמש פחות נעימה (ריח סולר ותנאי המגורים פחות טובים), אם כי זולה יותר. כל היאכטות ממונעות ואינן יאכטות מפרש.

גלישה

בחופשות הגלישה האלה בדרך כלל נמצא מדריך גלישה מקומי הנמצא על היאכטה ומנחה ע"פ תנאי הרוח, גובה הסוויל והגאות והשפל לאיזה פוינט להגיע. רוב היאכטות יספקו חבילה של שלוש ארוחות ביום בשעות קבועות עם בקבוק מים, ושתייה נוספת בתשלום נוסף (בדרך כלל יש בירות). אלכוהול קשה למצוא באיים ולרוב הוא יקר. לכל היאכטות יש סירת דינגי, שזאת סירה קטנה ומהירה המשנעת את האורחים לאתרי גלישה שונים ולפיקים שונים הסמוכים למקום עגינת היאכטה, בתיאום מראש. ניתן להזמין איסוף משדה התעופה אל היאכטה בתיאום מראש.

ברוב המקומות במלדיביים, במידה ויש מלון או גסט האוס על האי שגולשים מולו, רק אורחי המקום יכולים לגלוש באותו הספוט. למפעילי היאכטות אין הרבה מקומות פנויים בהם ניתן להוריד את הגולשים שמתארחים אצלם, ולכן יכול להיווצר עומס של יאכטות על אותם פיקים הפתוחים לקהל, מה שיוביל לריבוי גולשים בעת ובעונה אחת באותו מקום. קבוצת גולשים על יאכטה מונה בין 20-15 גולשים, ולכן זהו המספר המינימלי בו תגלשו באותו הפיק. אם מגיעות מספר יאכטות וסירות לאותו הפיק נוצר עומס של גולשים באותו המקום.

חבילת גלישה במלדיביים
שלח
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...