מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

טיסות לקולקטה

mainPicture
טיסות לקולקטה - הודו
צרו קשר
שלח

העיר קולקטה (עד שנת 2000 נקראה כלכותה Calcutta) היא העיר השביעית בגודלה בעולם, והשלישית בגודלה בהודו (אחרי מומבאי ודלהי) - וככזו, המגיעים אליה זוכים לראות מטרופולין הודי במלוא עצמתו. תחילתה של העיר אינו בימיה העתיקים של הודו, אלא בימי הכיבוש הבריטי – אז הייתה העיר הקולוניאלית הגדולה במזרח הרחוק. מתוך כך, היא עמוסה במבני פאר המעידים על עברה, ומהווה מרכז תרבותי, כיאה לעיר מודרנית ומפותחת. מטיילים בוחרים להגיע להודו עם טיסות לכלכותה כדי לחוות את העיר המעניינת הזו, ולהנות מהתאטראות, הגלריות ופסטיבלי האמנויות שבה.

 

רק אצלנו טיסות לקלקוטה ללא עצירת ביניים במומבאי - פרטים אצל הנציגים בטלפון 09-9700400

טיסות לקולקטה עם flyeast

רבים בוחרים להשתמש בשירותי flyeast בעיקר בזכות התמחותנו בשירותי תיירות לנוסעים למזרח הרחוק. שנות הנסיון הרבות שלנו הביאו לכך שאנו מסוגלים להתאים לכל לקוח את חבילת השירותים המתאימה לו, תוך שילוב מוצלח עם תכניותיו לטיול. לא מעט מהפונים אלינו בוחרים בטיסות לקולקטה עם 'אל על', שיתרונן בכך שהן ישירות למומבאי, משם ניתן לטוס לקולקטה בטיסת פנים, שגם אותה אנו משווקים במחירים מוזלים. אפשרות אחרת היא טיסה לא ישירה עם אחת מחברות התעופה המגיעות להודו מישראל, כמו 'טורקיש איירליינס' או 'אייר אוזבקיסטן', המפעילות טיסות להודו עם עצירות ביניים במדינות האם שלהן. עם ההגעה לדלהי או למומבאי תוכלו להמשיך בטיסה לקולקטה עם אחת מחברות התעופה המקומיות. אפשרות פופולרית ביותר היא טיסה לקולקטה דרך ירדן. ההגעה לעמאן מתבצעת בשתי דרכים: בטיסה ישירה מישראל, או עם שירות 'סע וטוס', המאפשר הוזלה של מאות דולרים במחיר הכרטיס. לעמאן תוכלו לטוס עם חברת התעופה הירדנית 'רויאל ג'ורדניאן' או עם חברת ארקיע הישראלית. משם, תמשיכו בטיסה לכלכותה עם חברת 'קטאר איירווייס', הכוללת עצירת ביניים בשדה התעופה בדוחא. עם שירות 'סע וטוס' מגיעים לעמאן באוטובוס תיירים מלווה באיש צוות מטעמנו, הדואג לכל ההליך שבמעבר הגבול לירדן. מעמאן, ממשיכים הנוסעים בטיסה לכלכותה עם 'קטאר איירווייס', בה יהנו משירות ללא דופי (החברה זוכה בפרס "חברת התעופה הטובה בעולם" זו השנה השנייה ברציפות), ועצירת הביניים בשדה התעופה בדוחא תספק חוויה של שדה תעופה גדול ומודרני, בו מצויות חנויות דיוטי פרי זולות ביותר. ההמתנה לטיסות הביניים היא קצרה בדרך כלל.

תחבורה בקולקטה

העיר הענקית הזו מספקת לתושביה ולתיירים שבה לא מעט דרכים להתנייד ממקום למקום – ריקשות מסורתיות המוסעות ידנית על ידי הנהג, אוטובוסים למקומיים ולתיירים, מטרו, רכבות ועוד. עם כל זאת, אם תשאלו רבים מהמבקרים במקום – עדיף ללכת ברגל מאשר להדחס בתחבורה הציבורית ולעמוד בפקקים האינסופיים של העיר. העיר, שהיא תמצית מזוקקת של הודו כולה, היא הסיבה לכך שרבים בוחרים להתחיל את הטיול בהודו עם טיסה לקולקטה או להפוך את קולקטה לחלק מהמסלול. צרו קשר עוד היום עם אנשי השירות של flyeast ותקבלו בשיחת טלפון אחת את כל המידע ושירותי התיירות הנחוצים כדי להפוך את הטיול שלכם לחלום שהתגשם.

שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...