מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

ויזות למזרח הרחוק

mainPicture

ויזות למזרח הרחוק

ויזה לדובאי
הנפקת ויזה
שיאי העולם המרהיבים ביותר!

ויזה להודו
הנפקת ויזה
מדינה שהיא גם תת יבשת!

ויזה לסין
הנפקת ויזה
מהתרבויות העתיקות בעולם!

ויזה לויאטנם
הנפקת ויזה
פלאי עולם במרחק נגיעה

ויזה לאוסטרליה
הנפקת ויזה
היבשת הקטנה בעולם!

צרו קשר
שלח

חלק ממדינות המזרח הרחוק מתנות את הכניסה לשעריהן בהנפקת אשרת שהייה. לעתים תהליך ההנפקה הינו תהליך מורכב ומסובך ולכן מומלץ בחום להתייעץ ולמלא את כל המסמכים הרלוונטיים בעזרת חברת תיירות שמכירה את המערכת מבפנים.

הגשת בקשה עצמאית להנפקת ויזה מהשגרירויות השונות עשויה להיות מסובכת ולעתים אף בלתי אפשרית במיוחד עבור מי שאין לו שליטה בשפה האנגלית או מי שמרגיש שלא בנוח כשסביבו אין דוברי עברית. ויזה להודו, למשל,  שאינה ניתנת אוטמטית בכניסה למדינה – חובה להוציא כבר מהארץ. אי אפשר לבצע הנפקת ויזה להודו באופן עצמאי, בין אם תרצו ויזה לתקופה קצרה או תרצו לקבל ויזת תייר ל-6 חודשים, כפי שנהוג.
 
ככלל, מומלץ להוציא ויזות לכל היעדים טרם היציאה מהארץ. לעתים קיימת אפשרות להנפיק אשרות תוך כדי טיול, אך אפשרות זו אינה מומלצת שכן הבירוקרטיה עשויה להיות סבוכה ולעתים אפילו אפשר להיתקל בחוסר שקיפות.
 
כמו כן, בכל יעד אליו אתם מגיעים מומלץ להתעדכן בסוגי הויזה הקיימים ולהכיר את הסכמי השהייה, כמות הכניסות, תוקף הויזה וכד'. על אחת כמה וכמה במדינות כמו סין אשר בהן יש הגבלה לכניסת תיירים באזורים מסוימים.
 
לנו ב-flyeast יש ניסיון של שנים בכל הקשור להנפקת ויזות למזרח הרחוק במגוון יעדים מסקרנים ומרגשים אשר יעזור לכם לחסוך שעות רבות של המתנה בתור בשגרירויות השונות וכאבי ראש מיותרים.
 
אל תחכו! צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נעזור לכם למלא את הטפסים ולהנפיק את הויזה עבור הטיול החלומי שלכם!

למידע נוסף חייגו למספר:

09-9700400

או השאירו הודעה בטופס שבעמוד זה


פלייאיסט

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...