מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

חופשה בפיליפינים מזנקת קדימה
ומדורגת כדבר הבא
של החופשות האקזוטיות בעולם
mainPicture

חופשה בפיליפינים - היעד החם הבא"בפיליפינים הבינו כבר שעלו על הגל, ושהם יכולים להוות תחליף ראוי לחופשה אקזוטית, במקום תאילנד או דרום אמריקה" - כך נכתב ב-YNET   אוד  ות יריד IMTM 2016


 

"הדוכן הפיליפיני, הממוקם באיזור מרכזי בתערוכה, השתרע על שטח מכובד של למעלה מ-60 מ"ר בהשקעה של עשרות אלפי דולרים בהשתתפות משרד התיירות הפיליפיני, שגרירות פיליפינים בישראל ולשכת התיירות פיליפינים- ישראל" - צוין באתר PaspportNews אודות היריד


 

יו"ר לשכת התיירות פיליפינים ישראל, מר יריב פישר, מעודד מהנתונים ומציין כי "במהלך תקופת פעילותה של לשכת התיירות פעלנו רבות בערוצים שונים כדי לחשוף את האיים הפיליפינים לקהל הישראלי, אשר נשבה לאיטו בקסמו של המקום" - ציטוט מהאתר IAS - מידע תיירותי בינלאומי

שגריר הפיליפינים בישראל, מר ניל אימפריאל, סגן שר התיירות של הפיליפינים, מר בניטו בנגזון, יו"ר לשכת התיירות פיליפינים-ישראל ומנכ"ל פלייאיסט, מר יריב פישר.   PassportNewsחברת פלייאיסט הייתה נוכחת באירוע הגדול כמו בכל שנה והפעם עם דגש גדול על הפיליפינים ולא סתם:

חברת פלייאיסט מפעילה סניף בפיליפינים אשר קולט את לקוחותיה ביעד ודואג להם להמשך כל הדרך. הסניף משרת את ציבור המטיילים הרחב בפיליפינים ועובד קשה מאוד על מנת להשיג ללקוחותיו את המחירים והשירות הטוב ביותר בפיליפינים.

חברת פלייאיסט מכירה היטב את הפיליפינים ועובדת כבר המון שנים מול מיטב הספקים המקומיים על מנת לשמור על הרף הגבוה שהטיול בפיליפינים דורש.

נציגנו הישראלי יואב גולן, ישמח מאוד לקבל את פני המבקרים בסניף הפיליפיני שלנו וידאג לכל מבוקשכם כאילו הייתם החברים הכי טובים שלו.

אתם מוזמנים לדבר איתנו ולהתעניין בפיליפינים, נשמח לספר לכם אודות המבצעים שלנו ועל החופשה המושלמת שאפשר לעשות באיים המופלאים הללו.

אפשר בטלפון:
09-9700400


ואפשר להשאיר פרטים בטופס שמתחת ונהיה בקשר ממש בקרוב:

צרו קשר למבצעי הפיליפינים
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...