מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

מדריך תאילנד
מזג אוויר בתאילנד
mainPicture
מגלים את צפון תאילנד
טיול ג'יפים אקו של flyeast הכולל ביקור בחוות פילים ומפגש עם שבט ארוכות הצוואר. הקליקו לפרטים>

החל מ: 265 $
טיסה זולה לתאילנד
24/06/24 - 09/07/24
819 $

מזג אוויר בתאילנד

 

באופן כללי, מזג האוויר בתאילנד מאופיין כמזג אוויר טרופי, חם ולח בעל עונת מונסונים ארוכה. יחד עם זאת, כדאי וחשוב לבדוק את מזג האוויר בתאילנד בהתאם למועד הנסיעה ובהתאם לאזור הספציפי בו אתם מתכננים לשהות, מאחר ויש הבדלים אקלימיים מאזור לאזור וכמובן בשל השפעות הנובעות כתוצאה מההתחממות הגלובלית.

מזג אוויר באזור מרכז וצפון תאילנד

מזג האוויר מצפון לבנגקוק מסווג בדרך כלל לשלוש עונות מרכזיות:
העונה הקרירה (מנובמבר לפברואר) – עונה זו נחשבת לקרה בשל גל הקור שמורגש במהלך דצמבר (בעיקר בצפון), המאופיין בירידה בטמפרטורות. הטמפ' הממוצעות לעונה נעות בין °18 ל-°32 צלזיוס כך שלמרבית מהמטיילים עדיין חם בעונה הזו...
העונה החמה (מרץ עד יוני) - הטמפרטורות בעונה החמה עולות באופן משמעותי (בסביבות °40-° 34 צלזיוס) וכך גם הלחות שמגיעה אף ל-75%, כאשר אפריל ומאי נחשבים כחודשים החמים ביותר.
העונה הגשומה (מיוני לאוקטובר) – עונת המונסון מלווה בדר"כ בגשם מתמשך, ועשויה להתחיל כבר באפריל ומאי, כפי שקרה בשנים האחרונות. בחודשים הראשונים הגשם אינו יורד ברציפות, ויכול להימשך שעה-שעתיים ביום ואז להיפסק כליל. בשיא העונה הגשומה ועד תחילת נובמבר הגשם יורד ללא הפסקה (בעיקר בדרום באזור איי אמדמאן), ויש סכנה לשיטפונות. בתקופה זו אחוזי הלחות מגיעים ל-90%, והטמפ' נעות סביב °29 צלזיוס בממוצע. ככלל, באזור דרום תאילנד יורדים כ-2,400 מ"ל של גשמים מדי שנה, ולכן הוא נחשב לגשום יותר בהשוואה למרכז ולצפון, שם יורדים רק כ-1400 מ"ל בכל שנה.

הגרפים הבאים מציגים את כמויות הגשמים והטמפ' בערים מרכזיות במרכז וצפון תאילנד:

מרכז תאילנד: בנגקוק

מזג אוויר בבנגקוק תאילנד

מרכז תאילנד: קו צ'אנג

מזג אוויר בקו צ'אנג תאילנד

צפון תאילנד: צ'אנג מאי

מזג אוויר בצ'אנג מאי תאילנד


מזג אוויר באזור דרום תאילנד

מזג האוויר בדרום תאילנד (באיים קוסמוי, פוקט וכו') מסווג בדרך כלל לשתי עונות מרכזיות - העונה הגשומה והעונה היבשה, וגם כאן כדאי לשים לב שאין חפיפה בין הצד המזרחי והצד המערבי. בצד המערבי העונה הגשומה נמשכת במהלך אפריל עד אוקטובר, ואילו בצד המזרחי רוב המשקעים מתרכזים בין החודשים ספטמבר ודצמבר.

דרום-מזרח תאילנד: קו סמוי


מזג אוויר בקוסמוי תאילנד

דרום-מערב תאילנד: פוקט

מזג אוויר בפוקט תאילנד

אז מתי כדאי לבקר בתאילנד?

באופן כללי, העונה הקרירה (נובמבר-פברואר) היא היבשה והנוחה ביותר לטייל בתאילנד, אך גם היקרה ביותר. לכן, רבים בוחרים גם לטייל ביתר חודשי השנה, כשמזג האוויר עשוי להיות פחות צפוי או יציב. העונה הגשומה אומנם מתאפיינת בגשמי מונסון, אבל בהחלט יש ימים בהם השמש זורחת ומי שלא יכול לתכנן את הטיול במועד אחר, יכול ליהנות גם בתקופה זו של השנה, רק לא לשכוח להצטייד במטריה ומעיל גשם כשיוצאים מהמלון. גם בעונה החמה אפשר לטייל, אך כדאי לתכנן לשהות במקומות ממוזגים או ממש על קו הים, כי השמש עשויה להיות חזקה והלחות גבוהה.

שימו לב שבאזור המפרץ (בעיקר באיים קו סאמוי, קו פנגן וקו טאו) מזג האוויר חורג מהקלסיפיקציה שמצוינת לעיל. אזור זה נחשב לפחות גשום באופן כללי, ולכן מומלץ לבקר בו דווקא בחודשים יוני ועד אוקטובר (מה שמוגדר כ"עונה הגשומה"), כשעונת השיא היא יולי-אוגוסט.

 

מזג האוויר בתאילנד לפי חודשים

מזג האוויר בינואר

 

חודש ינואר נחשב לשיא עונת התיירות בתאילנד מסיבה ברורה – מזג האוויר בחודש זה פשוט מושלם! גם אזור המפרץ וגם חופי אנדמן שטופי שמש עם כמות משקעים מזערית עד אפסית, והטמפ' נעות בין °20 לבין °30 צלזיוס.

באזור מרכז תאילנד ובנגקוק יחסית קריר עם סיכוי נמוך לגשם.
באזור צפון תאילנד נעים מאוד בחודש ינואר. הערבים עשויים להיות קרירים למדי ובמהלך היום הטמפ' ינועו בין °10 ל-°20 צלזיוס. בדומה למרכז גם בצפון-מזרח תאילנד לא צפוי גשם.
באזור מערב תאילנד יחסית קריר וייתכנו רק 4-3 ימים גשם במהלך חודש זה.
באזור דרום-מזרח תאילנד הטמפ' נעות סביב °25 צלזיוס וצפוי לרדת גשם, בעיקר באזור המפרץ, בחופים הדרום מזרחיים ובמחוז סורטאני (כולל קו סמוי, קו פנגן וקו טאו). בחוף הצפוני, לעומת זאת, יהיה יבש יותר.
באזור דרום-מערב תאילנד חודש ינואר נחשב למושלם ביותר לביקור, במיוחד בחופי אנדמן ופוקט. זהו אחד מהחודשים הכי יבשים בשנה והטמפ' נעות בין °25 ל-°30 צלזיוס.

לסיכום: חודש ינואר הוא חודש נפלא לבקר בכל רחבי תאילנד.


מזג אוויר בתאילנד בינואר

מזג האוויר בפברואר

חודש פברואר הוא כבר סוף עונת התיירות בתאילנד, והאיים מתחילים להתרוקן מתיירים, לאחר חגיגות חג המולד והשנה האזרחית החדשה. מזג האוויר ממשיך להיות נוח אם כי הסיכוי לגשם מעט יותר גדול. הטמפ' נעות בין °20 ל-°30 צלזיוס בממוצע.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק הטמפ' עולות במעט וכך גם הסבירות לימי גשם, אם כי מדובר רק ביום או יומיים של גשם לאורך כל החודש.
באזור מזרח תאילנד מעט יותר קריר בהשוואה למרכז תאילנד ולבנגקוק, ויש יותר סיכוי לימי גשם (4-5 ימים בלבד במהלך החודש), אך עדיין נחשב לאידיאלי בקרב מטיילים רבים, בעיקר לאלה המגיעים לקו צ'אנג.

באזור צפון תאילנד מתחילים להרגיש את המעבר מהעונה הקרה לחמה. בעוד הערבים יהיו קרירים ונעימים, הימים מתחילים להתחמם יותר ויותר. הסיכוי לגשם עדיין מאוד נמוך בחודש זה. באזור צפון-מזרח תאילנד מזג האוויר ממשיך להיות זהה למרכז ולצפון, ולמעשה זה כנראה החודש האחרון שבו החום עדיין אינו מעיק.

באזור דרום-מזרח תאילנד הטמפ' נעות בין °20 ל-°30 צלזיוס בממוצע. הגשמים ייחלשו או ייעלמו כליל ומזג האוויר לאורך החופים יהיה מצוין – בעיקר בקו סמוי, בקופנגן ובקו טאו. בדומה לינואר, גם חודש פברואר הוא חודש נהדר לבקר באזור דרום-מערב תאילנד ובחופי אנדמן. מזג האוויר ממשיך להיות שמשי, עם סיכוי נמוך לגשם והטמפ' נעות בין °20 ל-°30 צלזיוס בממוצע.

לסיכום: מזג האוויר בפברואר נהדר, בעיקר באזור החופים בדרום מזרח תאילנד.


מזג אוויר ממוצע בפברואר בתאילנד

מזג האוויר במרץ

חודש מרץ מבשר את תחילתה של העונה החמה בתאילנד כאשר הטמפ' מתחילות לטפס בהדרגה, ורבים מהמטיילים נוהרים לכיוון דרום.

באזור מרכז תאילנד ובנגקוק מרגישים בהתחממות והטמפ' נעות בין °25 ל-°35 צלזיוס בממוצע.
באזור מזרח תאילנד גשמי המונסון מתחילים לרדת ועשויים להימשך מספר ימים בשבוע. בזכות הגשם החום יורד והטמפ' באזור זה נמוכות יותר בהשוואה לצפון-מזרח תאילנד. האי קו סאמט, השוכן בין בנגקוק לקו צ'אנג, הוא מקום נוח בתקופה זו.

באזור צפון תאילנד הטמפ' יכולות לטפס עד °35 צלזיוס, הטמפ' נעות סביב °25 צלזיוס בממוצע. מזג האוויר באזור דרום-מזרח תאילנד ממש נפלא במרץ, והטמפ' יחסית מתונות (סביב °25 צלזיוס בממוצע). זהו חודש מצוין לבקר באיים קו סמוי, קופנגן וקו טאו.

באזור דרום-מערב תאילנד חם יותר (הטמפ' הממוצעות נעות בין °25 ל-°35 צלזיוס בממוצע) וגשום בהשוואה לחלק הדרום מזרחי, אבל התנאים בהחלט טובים לנופש, במיוחד למי שמחפש את השקט של off season.

לסיכום: מומלץ לבקר בדרום, בעיקר באיים קו סמוי, קו פנגן וקו טאו.


מזג אוויר במרץ בתאילנד

מזג האוויר באפריל

חודש אפריל הוא החם ביותר בשנה בתאילנד. הטמפ' גבוהות ונעות סביב °38 צלזיוס בממוצע.

באזור מרכז תאילנד, בנגקוק ואף בצד המערבי (קנצ'נאבורי) חם מאוד.
אזור מזרח תאילנד הוא בהחלט מקום טוב לתקופה זו של השנה, עם טמפ' הנעות בין °25 ל-°35 צלזיוס לצד כמויות הגשם שממשיכות לגדול. רבים מגיעים לקו צ'אנג להצטנן מהחום של המישורים ולחגוג את חג ראש השנה התאי (Songkran).

באזור צפון תאילנד מומלץ לבדוק את הטמפ' לפני כן. בצפון-מזרח תאילנד החום יכול להיות פחות נעים, והטמפ' עולות מעל °30 צלזיוס לאורך כל החודש. לאורך המקונג הטמפ' מעט יותר נמוכות, והנהר הוא מפלט מרענן למדי.
למרות שאפריל מעט יותר גשום מהחודשים שקדמו לו, אין ספק שאזור דרום-מזרח תאילנד הכולל את האיים קו סמוי, קו פנגן וקו טאו, הוא המקום האידיאלי לבקר בו בחודש זה.

אזור דרום מערב תאילנד וחוף אנדמן מעט יותר גשום, אבל בהחלט עשויים להיות ימים רצופים של מזג אוויר קלאסי לרביצה בחוף הים עם טמפ' נוחות הנעות בין °20 ל-°30 צלזיוס. זהו החודש האחרון לקראת סוף עונת התיירות, המסתיימת במהלך חודש מאי, ולכן כמות המבקרים מתמעטת באזור.

לסיכום: מומלץ להגיע לאזור דרום ומזרח תאילנד.


מזג אוויר ממוצע באפריל בתאילנד

מזג האוויר במאי

עונת המונסון מתחילה במהלך חודש מאי, ובהחלט מתחילים לראות יותר ויותר שעות של גשם וההפוגות מתמעטות. למרות שלא מדובר בתנאים אידיאליים לנופש, אין ספק שזהו שינוי מרענן אחרי החום הכבד של אפריל.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק מורגשת ירידה בטמפ', אבל עם השילוב של הלחות הגבוהה עדיין עשוי להיות מעיק, והקלה מסוימת מורגשת רק כשיורד גשם. כדאי גם לזכור שבשבועות הראשונים של העונה יש הצפות רבות, בעיקר במרכזי הערים, שנגרמות מסתימות בתעלות הניקוז.

אזור מזרח תאילנד, וקו צ'אנג בפרט, נחשבים לגשומים ביותר בהשוואה לאזורים אחרים בתאילנד, ומגמה זו רק ממשיכה להתגבר בהמשך. אם אין לכם אפשרות להדרים, האי קו סאמט הוא הימור יותר טוב בתקופה זו.
החצי השני של מאי עשוי להיות גשום מאוד באזור צפון תאילנד, שעה שהגשם יורד מדי יום לסירוגין. בצ'אנג מאי, בירת הצפון, הגשם דווקא נחשב להפוגה מבורכת מהחום הכבד של אפריל, מטהר את האוויר ומציף את המפלים שהתייבשו.
בצפון-מזרח תאילנד עדיין חם, אם כי מורגשת ירידה קלה בטמפ', וכמויות הגשם מכפילות את עצמן, בהשוואה לחודש הקודם.

בניגוד לשאר האזורים, דווקא בדרום-מזרח תאילנד מורגשת עלייה קלה בטמפ' במהלך חודש מאי, אך גם עלייה בכמות המשקעים. ברצועת החוף הצפונית של המפרץ כמויות הגשם מעט נמוכות יותר, בהשוואה לקו סמוי ולאיים סביב. הגשם לא פוסח על דרום-מערב תאילנד, שנמשך לרוב לשעה-שעתיים ואז פוסק. באיים פוקט וקראבי פחות גשום מאשר קו צ'אנג, ועדיין ממשיך להיות חם.

לסיכום: גשום וחם בכל רחבי תאילנד, אבל אפשר למצוא בדרום איים פחות גשומים כמו פוקט וקראבי.


מזג אוויר בתאילנד במאי

מזג האוויר ביוני

עם בואו של חודש יוני, הטמפ' נשארות קבועות או יורדות במקצת, גשמי המונסון הולכים ומתמעטים, ומורגשים רק זרזיפים קטנים ברוב חלקי תאילנד. האיים קו סמוי, קו פנגן וקו טאו נחשבים להכי פחות גשומים, באופן יחסי, ובקו צ'אנג, לעומת זאת, הגשם מתגבר.

מזג האוויר באזור מרכז תאילנד ובנגקוק ממשיך להיות דומה לחודש מאי, רק עם מחצית כמות המשקעים. מרבית מהגשם יורד באזורים הכפריים, ומביא להתעוררות של הטבע, שעה שהמפלים זורמים והשדות מוריקים מסביב. באזור מזרח תאילנד הגשמים ממשיכים ויורדים כמעט מדי יום, עם הפוגות מפעם לפעם, כאשר בקו צ'אנג העונה הרטובה ממש בשיאה.
באזור צפון תאילנד הטמפ' יורדות בהדרגה, וכמויות הגשם יפחתו לכמעט מחצית מהכמות שירדה בחודש הקודם. הטבע סביב ממשיך להתאושש מהחום הכבד של החודשים שחלפו והנהרות מתמלאים במים מה שיוצר תנאים מעולים לרפטינג ולצילומי נוף מוצלחים. מצד שני, עדיין רטוב והתנאים לטרקים באזור זה פחות אידיאלים נוכח הבוץ הרב.
גם בצפון-מזרח תאילנד הטמפ' ממשיכות לצנוח והגשמים מתמעטים, כך שזה זמן טוב לבקר באזור זה, בעיקר בערים סביב גדת נהר המקונג, שהופך למחזה מרהיב בתקופה זו של השנה.

באזור דרום-מזרח תאילנד עדיין ממשיך להיות גשום, אבל אפשר לנסות את מזלכם בקו סמוי, קו פנגן או קו טאו ולהינות מכמה ימים יבשים, שיאפשרו לכם לרבוץ על החוף. חודש יוני בחוף אנדמן ובאזור דרום-מערב תאילנד אינו שונה בהרבה – הטמפ' יורדות מעט והגשם יורד לסירוגין.

לסיכום: מזג האוויר משתפר, אך עדיין יורדים גשמים רבים. הצד המזרחי של תאילנד מתאים יותר לחופשה, בעיקר באיים קו סמוי, קו פנגן וקו טאו.


מזג אוויר בתאילנד ביוני

מזג האוויר ביולי

מזג האוויר ביולי הוא המשך ישיר ליוני - טווח הטמפ' ללא שינוי וכך גם לגבי כמות המשקעים. קו צ'אנג וחוף אנדמן ממשיכים להיות גשומים יותר משאר האזורים בתאילנד.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק מתחילה מגמה קלה של עליה בכמות המשקעים והטמפ' מעט צונחות. אם אתם לא סובלים מדי מהגשמים, מומלץ לבקר בקנצ'נאבורי בתקופה זו, כשהמפלים זורמים במלוא עוצמתם והטבע סביב עוצר נשימה.
אזור מזרח תאילנד ממשיך להיות גשום וההפוגות בין הגשמים הולכות ומתמעטות. בדומה ליוני, האי קו צ'אנג ממשיך להוביל בכמות המשקעים.

גם באזור צפון תאילנד ניכרת עלייה בכמות הגשמים, ובצ'אנג מאי יש יותר ימים גשומים מימים יבשים הגורמים להצפות ברחובות. בצא'נג ראי גשום אף יותר, מה שמקשה מאוד על הטרקים בסביבה. בדומה לחודש הקודם גם ביולי מזג האוויר ממשיך להיות חם וגשום באזור צפון-מזרח תאילנד, כאשר כמות הגשמים עולה ככל שמתקרבים לצד המזרחי.

באזור דרום-מזרח תאילנד עדיין ממשיך להיות חם וגשום, אך מעט פחות בהשוואה לחוף המערבי. מומלץ לשהות דווקא בחלק הצפוני של מפרץ החוף שם יבש יותר ביחס לאיים קו סמוי, קו פנגן וקו טאו, אם כי גם כאן עשויים להיות ימים שטופי שמש.
באזור דרום-מערב תאילנד הגשם השוטף שיורד ללא הרף משפיע גם על הים, שנעשה סוער לרחצה או לשיט. בפוקט, מעט פחות גשום בהשוואה לאיים באזור.

לסיכום: ממשיך להיות גשום ברחבי תאילנד. מומלץ לשהות בצד המערבי בחופי המפרץ, שם פחות גשום.


 מזג אוויר ממוצע ביולי בתאילנד

מזג האוויר באוגוסט

חודש אוגוסט הוא שיא עונת המונסון, והגשם ממשיך לרדת, בעיקר באיזור הצפוני. אפשר להתנחם בעובדה שאחרי אוגוסט הגשמים יתמעטו יותר ויותר.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק הטמפ' ממשיכות להיות גבוהות מאוד והגשם יורד ללא הפסקה, אם כי בבנגקוק תחול ירידה קטנה בכמות המשקעים.
באזור מזרח תאילנד צפוי להמשיך לרדת גשם כבד, בעיקר בקו צ'אנג.

גם באזור צפון תאילנד חודש אוגוסט מסתמן כחודש הגשום ביותר, במהלכו יהיו כ-20 ימי גשם. בצ'אנג מאי צפויות הצפות ברחובות ובשנים גשומות במיוחד יש חשש כבד למפולות, במיוחד בצ'אנג ראי שבצפון.
בצפון-מזרח תאילנד גשום מאוד, ובנהר המקונג והכפרים שבסביבתו יורדות כמויות הגשמים הגדולות ביותר.
באזור דרום-מזרח תאילנד הטמפ' ממשיכות לעלות ובהמשך החודש תחול הפוגה מהגשמים. לאורך החופים מורגשות רוחות, ותנאי מזג האוויר בחוף המזרחי באי קו טאו ממש אידיאלים לנופש.

באזור דרום-מערב תאילנד הטמפ' יורדות במעט, בשעה שהגשמים מתגברים, ובחופי אנדמן, שם בדר"כ יורדות כמויות המשקעים הגבוהות ביותר בשנה ביחס לאזורים אחרים בתאילנד, זהו החודש הגשום ביותר. במקומות אחרים בחוף המערבי הגשם לא כל כך נורא, אבל עדיין אוגוסט נחשב לשיאה של העונה הגשומה וצפוי להיות רטוב.

לסיכום: בחוף המזרחי (קו טאו) מזג האוויר נעים ואידיאלי לנופש, וגם בחוף המערבי פחות גשום, בהשוואה לשאר חלקי תאילנד.


מזג אוויר באוגוסט בתאילנד

מזג האוויר בספטמבר

באופן כללי בחודש ספטמבר ניכר שיפור משמעותי במזג האוויר בכל רחבי תאילנד. כמויות הגשמים פוחתות והטמפ' מתחילות לרדת בהדרגה. בבנגקוק ובמרכז עדיין צפויים ימים עם גשם כבד, לפני תחילת העונה היבשה, ואילו באיים בדרום המפרץ מזג האוויר יותר נוח.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק תחול עלייה משמעותית בכמויות הגשמים והטמפ' ממשיכות להיות גבוהות.
באזור מזרח תאילנד עדיין יורד גשם, אבל ללא ספק ניכרת ירידה משמעותית ביחס לחודש אוגוסט והמגמה הזו תמשיך עד לסיום העונה הגשומה.

גם באזור צפון תאילנד ניכרת מגמת ירידה בכמויות הגשמים, ללא שינוי משמעותי בטמפ'. החזית הקרה תגיע רק במהלך החודש הבא, כך שממשיך להיות חם באופן יחסי וברוב הערים עדיין יש הצפות. באזור הצפון-מזרחי גם תחול ירידה בכמויות הגשמים, בעיקר לקראת סוף ספטמבר, והטמפ' מתונות.

באזור דרום-מזרח תאילנד חודש ספטמבר ממש נעים, בעיקר באיי המפרץ קו סמוי, קו פנגן וקו טאו. אומנם מעט גשום באזור חופי המפרץ, אך למעשה זהו החודש האחרון שמזג האוויר נוח, לפני בוא הגשמים בחודשים שאחריו.
באזור דרום-מערב תאילנד ולאורך חופי אנדמן גשום מאוד, והים הסוער מושך גולשים רבים, בעיקר לפוקט.

לסיכום: באופן כללי בחודש ספטמבר מזג האוויר משתפר ברוב חלקי תאילנד.


מזג האוויר בספטמבר בתאילנד

מזג האוויר באוקטובר

למטיילים בחודש אוקטובר מומלץ להגיע למרכז תאילנד או לצפון ולצדה הצפון-מזרח – אז הטמפ' צונחות, נעשה נעים והגשמים מתמעטים. באיים, לעומת זאת, עדיין עשוי להיות גשום.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק הגשם נפסק ולמעשה העונה הגשומה מגיעה לסיומה. עדיין ייתכנו ימים בודדים של גשם וגם מעט הצפות – זכר לגשמים הכבדים שירדו במהלך העונה הגשומה.
באזור מזרח תאילנד, ובקו צ'אנג בפרט, עדיין ייתכנו כמה ימי גשם, אבל הטמפ' יורדות מעט ונעות בין °20 ל-°30 צלזיוס. מגמה זו תימשך עד סוף השנה.

באזור צפון תאילנד כמויות הגשם מתמעטות והטמפ' מתונות יותר. בצפון-מזרח תאילנד הגשם יפסק כמעט לגמרי, אך בצד המערבי ייתכנו עדיין טפטופים. הטמפ' ימשיכו לרדת.
באזור דרום-מזרח תאילנד גשום, בעיקר בחופי המפרץ. עדיין יש שאריות של גשם בקו טאו, בקו סמוי ובקו פנגן.
אזור דרום-מערב תאילנד הגשם צפוי להמשיך לרדת אך פחות מהחודש הקודם. עם קצת מזל, לקראת סוף החודש הגשמים עשויים להיפסק, אך לא באופן וודאי.

לסיכום: העונה הגשומה מגיעה לסיומה, אך יחד עם זאת ייתכנו ממטרים קלים.


מזג אוויר באוקטובר בתאילנד

מזג האוויר בנובמבר

העונה הגשומה מסתיימת בחודש נובמבר כמעט בכל רחבי תאילנד, הטמפ' מתונות והאיים שטופי שמש.

באזור מרכז תאילנד ובנגקוק הטמפ' נעות סביב °25 צלזיוס עם סיכוי נמוך עד אפסי לגשם. מזג האוויר נהדר לטיול בקנצ'נבורי.
באזור מזרח תאילנד, יש סיכוי נמוך לגשם, אבל לא בכמויות מטרידות במיוחד ועדיין חם. ללא ספק עונת התיירות בקו צ'אנג והסביבה מתחילה לקבל תנופה, ולקראת סוף החודש מרגישים בנוכחות של התיירים הרבים המגיעים לאי.
באזור צפון תאילנד הימים נעימים והערבים קרירים. זהו זמן מצוין לטייל באזור וליהנות מהנוף והטבע המרהיבים. גם באזור צפון-מזרח תאילנד הגשם מתמעט והשמיים שטופי שמש.

באזור דרום-מזרח תאילנד ובחופי המפרץ ממשיך לרדת גשם והטמפ' נעות סביב °25 צלזיוס. לעומת זאת, באזור דרום-מערב תאילנד ובחופי אנדמן יהיה פחות גשום בתקופה זו, בהשוואה לצד המזרחי. קראבי היא גם אופציה טובה לחודש נובמבר, אבל עדיין צפוי לרדת שם גשם.

לסיכום: העונה הגשומה מאחורינו! בואך מזג אוויר מושלם!!!


מזג אוויר בתאילנד בנובמבר

מזג האוויר בדצמבר

חודש דצמבר הוא שיא עונת התיירות בתאילנד מסיבה מאוד ברורה – מזג האוויר נהדר בכל האזורים, השמים שטופי שמש, הגשם כמעט ואינו יורד והטמפ' נוחות.
באזור מרכז תאילנד ובנגקוק השמיים מתבהרים, אין שום סימן לגשם והטמפ' נעות בין °25 ל-°35 צלזיוס.
באזור מזרח תאילנד, לרבות קו צ'אנג והאיים סביב, מזג האוויר נפלא. כמעט ואין גשם, השמים שטופי שמש והטמפ' נוחות. רבים מהמטיילים נוהרים בהמוניהם לאזור במיוחד לקראת חג המולד והשנה האזרחית החדשה.

באזור צפון תאילנד מזג האוויר נוח מאוד, בעיקר לטרקים בצ'אנג מאי. הגשם פוחת, הימים קרירים ונעימים אך בערבים עדיין קר. באזור צפון-מזרח תאילנד יש סיכוי קל לגשם, הטמפ' מתונות מאוד והערבים קרירים.
אזור דרום-מזרח תאילנד הוא אולי המקום היחיד שעדיין צפוי לרדת בו גשם במהלך חודש דצמבר, אבל בזמן ההפוגות השמים מתבהרים והשמש נהדרת. באזור דרום-מערב תאילנד השמים שטופי שמש עם סיכוי מזערי לטפטופים מפעם לפעם.

לסיכום: מזג האוויר מושלם בכל רחבי תאילנד!


מזג אוויר בדצמבר תאילנד

בין אם אתם צריכים טיסות לתאילנדבתי מלון בתאילנדאטרקציות וטיולים או אפילו סתם לקבל ייעוץ ולשאול את משך הזמן של כל טיסה ספציפית – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין באתר, או ליצור קשר עוד היום עם אחד מהסוכנים שלנו ולקבל כל מה שתצטרכו ביעילות ובמהירות – הכל בהתאם לתכניות ולתקציב שלכם. אז למה להמתין? 

מוזמנים גם ליצור קשר עם הסניף שלנו בתאילנד שישמח לסייע לכם בתכנון הטיול ובמהלך הטיול עצמו.

צרו קשר
שלח
מדינה : תאילנד
יבשת : אסיה
עיר בירה : בנגקוק
שפה רשמית : תאית
שלטון : מורכיה חוקית
מטבע : באט
שעה : GMT +
אקלים : טרופי
חשמל : 220
קידומת בינלאומית : 66+
ויזה : אין צורך

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...