מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

העונות המומלצות ביותר לטיול המושלם
באי הקסום - סרי לנקה
mainPicture
שלח

העונות המומלצות ביותר לטיול בסרי לנקה

 

מיקום האי והאקלים המשתרע

סרי לנקה, אי יפייפה שבו תוכלו ליהנות מחופים אקזוטיים ואינסופיים היסטוריה עשירה ומעשירה, אוכלוסיה חביבה ותרבות ייחודית. האי היפייפה, סרי לנקה נמצא קרוב לקו המשווה ולכן הוא מאופיין באקלים טרופי - אקלים שבו מזג האוויר חם ולח לאורך כל השנה והטמפרטורה יחסית קבועה. 

 
 

 מזג האוויר בסרי לנקה לפי עונות

באי המרהיב סרי לנקה קיימות שתי עונות עיקריות, עונה יבשה ועונה רטובה.
 

העונה הרטובה מתאפיינת ב-2 מונסונים.
מונסון YALA שמתרחש בין החודשים מאי לאוגוסט ומביא איתו גשמים בעיקר באזור דרום-מזרח ומונסון MAHA שמתרחש בין החודשים אוקטובר לינואר ומביא איתו גשמים אל החלק המזרחי והצפוני של האי.


העונה היבשה מתרחשת ב-2 תקופות שונות.
תקופה אחת בין החודשים דצמבר למרץ, בדרום-מערב האי ותקופה נוספת מתרחשת בין מאי לספטמבר באזור הצפוני והמזרחי של האי. בתקופות אלה כמות המשקעים קלה ויש ימים שגם כמעט לא קיימת.

 

העונות המומלצות

בין החודשים דצמבר למרץ מומלץ לטייל באזורים הדרומיים, המערביים או באזורי ההרים של סרי לנקה - בתקופה זו כמות המשקעים מעטה והלחות נסבלת. במידה ואתם רוצים לטייל באי בין החודשים אפריל-ספטמבר אז האזור המומלץ הוא החופים המזרחיים והערים העתיקות.

אך גם בעונה הרטובה גשמי המונסון נפסקים ברוב המקרים לאחר כמה שעות, כך ששתי העונות בסרי לנקה מתאפיינות במזג אוויר נוח לטיול לאורך כל ימות השנה והרבה מטיילים מעדיפים אפילו את העונה הרטובה שבה החוויה קסומה ובלתי נשכחת.

 
 

  

ביגוד וציוד מומלץ

כמובן שהביגוד המומלץ ביותר לטיול בסרי לנקה הוא כזה שיהיה לכם נוח וקליל, ביגוד קיצי שיעזור לכם לטייל בכיף בימים החמים וגדושי הלחות אך יחד עם זאת סרי לנקה ידועה גם באזורים גבוהים' ככל שעולים בגובה כך הטמפרטורה יורדת, לכן יש לארוז אתכם לטיול בגדים חמים ללילות הקרירים יותר.
בנוסף לבגדים תוודאו שיש אתכם גם ציוד נוסף כמו כובע, משקפי שמש, קרן לחות, כיסוי מגן מפני הגשם (בשתי העונות - הגשומה והיבשה) לציוד וכמובן בגד ים ונעליים נוחות להליכה. ומה שנותר הוא להנות מהיופי הבלתי נגמר של האי הקסום הזה. 


צרו קשר
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...