מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

בית חב"ד בהודו

mainPicture

בית חב"ד הודו

הנסיעה להודו מפגישה את המטייל הישראלי עם ערב רב של תרבויות, תפיסות עולם, זרמים רוחניים ואורחות חיים. למעשה, ההיצע המדהים וההתנהלות ההודית יוצאת הדופן עשויים לבלבל ואפילו להתיש. לכן, חשוב לדעת שבמקומות רבים בהודו פועלים בתי חב"ד שישמחו לסייע, לתמוך ולהזמין אתכם לפעילויות מעניינות.

פריסה רחבה של בתי חב"ד בהודו


הודו היא תת יבשת ענקית בעלת מוקדי תיירות רבים, ובהתאם לכך פזורים בה לא פחות מ- 16 בית חב"ד. הבתים שוכנים בגואה, דלהי, קוצ'ין, פונה, גוקארנה, דרמסאלה, רישיקש, האמפי, פושקר, ואראנסי, מומבאי, ווטה קאנאל, מנאלי, קאסול, קסר דייוי, ואפילו באיי אנדמן. כל הבתים מציעים למבקרים אוזן קשבת ותמיכה בעניינים טכניים וביורוקראטיים, וכן פינות מטיילים הכוללות לוחות מודעות, המלצות על יעדים ואזהרות. הביקור תמיד מהווה חוויה נעימה שמזכירה את השייכות והלכידות הישראלית, מאפשרת להכיר מטיילים אחרים ולחבור אליהם להמשך טיול משותף.

הפן היהודי של בתי חב"ד הודו


מלבד שירותים בסיסיים למטייל, בתי חב"ד בהודו מציעים מגוון רחב של פעילות שמטרתן לחזק את האמונה היהודית ולקרב את בוא המשיח. בין היתר נערכות בימי שישי קבלות שבת שמחות במיוחד, עם ארוחות גדולות בדגש על המטבח הישראלי. כמו כן, בכל בית חב"ד ניתן להצטרף לשיעורי תורה וקבלה, להניח תפילין, להתפלל ולהשתתף באירועים חגיגיים כדוגמת ל"ג בעומר, סוכות וסדר פסח. בנוסף לכך, ברבים מבתי חב"ד קיימות מסעדה או מאפייה כשרות למהדרין, ולחילופין ניתן לשלוח אל הבית מישראל חבילות מזון כשר. יש לציין כי מעת לעת עורכים הבתים סדנאות בנות מספר ימים בנושאי יהדות שונים. פרטים לגביהן ולגבי בתי חב"ד הודו בכלל ניתן לקבל באתר האינטרנט.

צרו קשר
שלח
מוקד טלפוני
למידע והזמנות:
09-9700400
 
המשרדים שלנו
הסניף המרכזי: רח' משכית 32,
בניין מרכזים, הרצליה פיתוח
טלפון:
09-9700400
פקס:
09-9500440
שעות פעילות הסניף:
א'-ה': 08:00-19:00
ו' וערבי חג: 08:30-13:30
שימו לב:
אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות.
במקרה הצורך התקשרו 09-9700400
והמתינו למענה.

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...