מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

חברות תעופה בתאילנד

mainPicture
שלח
דגל
יבשת : אסיה
שפה רשמית : תאית
שלטון : מונרכיה חוקתית
מטבע : באט
שעה : GMT+5
חשמל : 220
קידומת בינלאומית : 014-66
ויזה : אין צורך
באופן כללי, מזג האויר בתאילנד מאופיין כמזג אוויר טרופי, חם ולח בעל עונת מונסונים ארוכה. יחד עם זאת, כדאי וחשוב לבדוק את מזג האוויר בתאילנד בהתאם למועד הנסיעה ובהתאם לאזור הספציפי בו אתם מתכננים לשהות, מאחר ויש הבדלים אקלימיים מאזור לאזור וכמובן בשל השפעות הנובעות כתוצאה מההתחממות הגלובלית.

חברות תעופה בתאילנד

 

חברות תעופה סדירות בתאילנד

לחברות הסדירות הפועלות בתאילנד Thai Airways  ו- Bangkok Airwaysיתרונות רבים. ראשית, הטיסות נחשבות לאמינות ובדר"כ מדייקות בלוחות הזמנים. החברות הסדירות גם מפעילות צי מטוסים חדיש והשירות מפנק יותר, כך שגם במהלך טיסה קצרה מוגשת ארוחה. תמחור הכרטיס בחברות הסדירות, אומנם עשוי להיות גבוה יותר, אך הוא  כולל את המטען (20 ק"ג לכבודה הנשלחת לבטן המטוס ו-8 ק"ג לתיק נוסע), וכמובן נחסכת ההמתנה לאיסוף הכבודה בבנגקוק, היות והמזוודות נשלחות מהארץ ישירות ליעד הסופי. 

Thai Airways

היא חברת התעופה הלאומית של תאילנד ומדורגת גבוה בדירוג העולמי. החברה נוסדה בשנת 1960 ומפעילה טיסות בינ"ל למאות יעדים בעולם, לרבות טיסות פנים בתוך תאילנד. רוב הטיסות ממריאות משדה התעופה Suvarnabhumi Airport (BKK) שבבנגקוק, אך חלק מהטיסות ממריאות מהשדה הישן, לכן כדאי לוודא זאת בעת הזמנת הכרטיס. למי שלא מעוניין לקבע את עצמו בתאריכי הטיסות במהלך הטיול. החברה מציעה חבילות של 3 טיסות פנים בתוך תאילנד בעלות של 335$ או חבילה של 4 טיסות פנים בעלות של 450$. יש לוודא את תנאי הכרטיס, היות והמחיר אינו כולל מיסים וחלות עליו מגבלות מסויימות. יש גם אפשרות לרכוש כרטיסים בודדים במחיר נמוך יותר במח' H, אבל הכרטיס פחות גמיש לשינויים ולכן כדאי להזמין אותו רק כאשר בטוחים בתאריכי הטיסות. 

טיפ מהמומחים של flyeast - לנוסעים עם Thai Airways חשוב לשים לב לקוד השדה הרשום בכרטיס הטיסה: אם רשום DMK אז הטיסה יוצאת מהשדה הישן (Don Muang), ואם רשום BKK אז הטיסה יוצאת מהשדה החדש (Suvarnabhumi). למי שממשיך עם הטיסות הפנימיות של Thaiחשוב לשים לב למספרים ליד קוד הטיסה. טיסה בעלת 4 ספרות (לדוגמא TG1234) יוצאת מהשדה הישן (Don Muang), ואילו טיסה בעלת 3 ספרות (לדוגמא(TG123 יוצאת מהשדה החדש (Suvarnabhum).

Bangkok Airways

Bangkok Airways, היא חברה יוקרתית ואמינה, הממריאה משדה התעופה Suvarnabhumi Airport (BKK) שבבנגקוק ומציעה לנוסעיה, כחלק מהשירות של החברה, להעביר את זמן ההמתנה בטרקלין של שדה התעופה, ולהינות מכיבוד קל, שתייה קרה וחמה ומאינטרנט חינם. החברה מציעה חבילה של 3 טיסות פנים בתוך תאילנד בעלות של 319$, כאשר למעט הטיסה הראשונה, תאריכי הקופונים יכולים להישאר פתוחים לכרטוס במועד מאוחר יותר. 
 

חברות Low Cost

חברות הLow Cost  מהוות אלטרנטיבה לחברות הסדירות, הן מבחינת תדירות הטיסות, שיוצאות במקרים מסוימים בכל שעה במהלך היום, והן מבחינת המחיר האטרקטיבי, שלעיתים עשוי להיות רק בגובה מיסי הנמל. יחד עם זאת, קחו בחשבון שעשויים להיות עיכובים במועדי ההמראה ומדיניות הביטולים בחברות אלה עשויה להיות מחמירה מאוד (בחלק מהמקרים ניתן לבצע שינויים בהזמנה אך לא לבטל). 

Air Asia  

חברת תעופה שחרטה על דיגלה את החזון Now Everyone Can Fly וממריאה משדה התעופה   Suvarnabhumi Airport (BKK) שבבנגקוק למבחר יעדים בתוך תאילנד. החברה הוקמה ב-2001 ועד מהרה שברה את מוסכמות הטיסה שהיו מקובלות עד אז, ומדורגת מזה חמש פעמים ברצף, בין 2009-2013, במקום הראשון כחברת ה Low Cost המובילה בסקר חברות התעופה השנתי. המותג Air Asia אף דורג ב-2008 בין חמשת המותגים המוכרים והנערצים באסיה פסיפיק, מבין למעלה מאלף מותגים. נתיבי הטיסה שמציעה החברה מפוזרים על פני למעלה מעשרים יעדים, והחברה זוכה לפופולריות רבה בקרב מטיילים רבים, מאחר ומציעה, עפ"י רוב, את המחירים הזולים ביותר לטיסות הפנים בתאילנד. מדי פעם Air Asia אף מציעה טיסות חינם, כשהנוסע נדרש רק לשלם את מרכיבי הטיסה הנלווים, כגון מיסים, מטען, ארוחה, ביטוח וכו'. בדר"כ מדובר במבצעים המיועדים למי שמזמין כרטיס כחצי שנה מראש ואף יותר. למרות המחירים הנוחים והיצע היעדים הרב, יש לא מעט דיווחים על עיכובים במועדי ההמראה, ובעונה החלשה בתיירות (מאי-אוקטובר) אף עשויים להיות שינויים במועדי הטיסה, עקב איחוד טיסות בשל תפוסה נמוכה. מסיבות אלה, כדאי מאוד להתעדכן סמוך למועד הטיסה המתוכננת, ולוודא שאין שינויים בשעת ההמראה, במיוחד למי שמצפה לטיסת המשך. עפ"י מדיניות החברה, במקרה של ביטול או שינוי שנגרם ע"י החברה לאחר ההזמנה, אתם זכאים לקבל כרטיסים בטיסה הקרובה. 

Nok Air

חברת התעופה, שפירוש שמה בתאילנדית "ציפור", הוקמה בשנת 2004 ומציעה טיסות במחירים זולים למגוון יעדים במזרח. מעבר לתרבות ארגונית ידידותית, החברה מתיימרת לתת לנוסעיה חוויית טיסה נוחה, בטיחותית, אמינה במחיר תחרותי, תוך מתן תמורה מלאה לכסף. מחירי הטיסות ב Nok Air אומנם גבוהים במעט בהשוואה לאיר אסיה, אבל הם כוללים את מחיר המטען (עד 15 ק"ג), ועדיין זולים מאוד בהשוואה לטיסות הסדירות. טיסות הפנים של חברת Nok Air ממריאות משדה התעופה הישן Muang Don, בבנגקוק. כדי להגיע לשדה הישן, תצטרכו לצאת מהטרמינל של שדה התעופה BKK ולקחת שאטל, שיוצא כל 10 דק' למרכז ההסעות ומשם לבחור את אמצעי התחבורה המועדף עליכם. אפשר להגיע באוטובוס (קו 554) בעלות של 50 באט (לבדוק) או לקחת מונית. 

Orient Thai

החברה בשמה הקודם one-two-go, נסגרה ונפתחה מחדש, על רקע מעורבותה בתאונת מטוס בפוקט, בה נהרגו 90 מתוך 130 נוסעי המטוס. החברה המחודשת פועלת בארבעה מישורים עיקריים: שמירה על מחירי טיסות סבירות, מתן שירות ידידותי וגמיש, גישה מוכוונת לקוחות ושיטות עסקיות אתיות והוגנות. אומנם החברה מציעה טיסות במחירים זולים למדי, אבל יש תלונות רבות בנוגע לעיכובים במועדי ההמראה, ועל רמת התחזוקה של המטוסים. טיסות הפנים של חברת Orient Thai ממריאות משדה התעופה הישן Muang Don, בבנגקוק. כדי להגיע לשדה הישן, תצטרכו לצאת מהטרמינל ולקחת שאטל, שיוצא כל 10 דק' למרכז ההסעות ומשם לבחור את אמצעי התחבורה המועדף עליכם. אפשר להגיע באוטובוס (קו 554) בעלות של 50 באט (לבדוק) או לקחת מונית. 
 

מידע על טיסות פנים בתאילנד
צרו קשר
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...