מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

טיסות ישירות להודו

mainPicture
שלח
מוקד טלפוני
למידע והזמנות:
09-9700400
 
המשרדים שלנו
הסניף המרכזי: רח' משכית 32,
בניין מרכזים, הרצליה פיתוח
טלפון:
09-9700400
פקס:
09-9500440
שעות פעילות הסניף:
א'-ה': 08:00-19:00
ו' וערבי חג: 08:30-13:00
שימו לב:
אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות.
במקרה הצורך התקשרו 09-9700400
והמתינו למענה.
 
משך הטיסה: 10 שעות
שדה תעופה: DEL-Delhi
טווח עלויות טיסה: $690-1,200

טיסות ישירות להודו


אילו חברות מפעילות טיסות ישירות להודו?

כשמדברים על טיסות ישירות, בוודאי כשמדובר על טיסות ישירות להודו, אנו מתכוונים ראשית כל לחברת "אל על" שטיסותיה מגיעות לבומביי (וגם לדלהי, עם עצירת ביניים בבומביי).

מבחינת אמינות בכל הקשור ליציאת הטיסה במועד ובזמן, חברת התעופה שעליה ניתן להסתמך יותר מכל בכל הקשור לטיסות להודו או לכל מקום אחר היא "אל על". טיסות חברת "אל על" (ובכלל טיסות סדירות) יוצאות בימים קבועים, מספר פעמים קבוע בשבוע – גם אם אתם תהיו הנוסע היחידי על המטוס. בכך מובטח לכם שהסיכויים לביטול הטיסה הם אפסיים (אלא אם כן מדובר בגורם שאינו תלוי בחברת התעופה כמו תנאים בטחוניים, מזג אויר וכולי). 

יתרון נוסף הוא העובדה כי הטיסה הישירה לדלהי אורכת כ-10 שעות. טיסות לא ישירות אורכות בין 15 שעות ועד מעל יממה שלמה (כולל זמן ההמתנה לטיסת ההמשך). ללא ספק יתרון משמעותי שחוסך לא מעט טרטור וכאב ראש.

טיסות צ'ארטר להודו

חברות התעופה הישראליות ה'קטנות' יותר מוציאות טיסות ישירות להודו שאמנם נקראות טיסות שכר (צ'ארטר), אך הן טיסות רגילות לכל דבר ועניין בכל הקשור לטיסות ארוכות כמו הטיסות להודו. החברות המפעילות טיסות שכר בישראל הן: "ארקיע", "ישראייר", וחברת הבת של "אל על" – "סן ד'ור". יתרון אפשרי של טיסה בצ'ארטר הוא מחיר זול יותר מטיסה עם חברה סדירה, אך חסרונה בכך שהחוק מאפשר לחברות השכר הללו לבטל את הטיסות זמן מה לפני מועדן, על פי שיקוליהן. לא נעים אם תכננתם את הטיול בקפידה ונשארתם בלי טיסה חודש לפני המועד...

אם בכל זאת תרצו לבחון טיסות לא ישירות, שעל פי רוב זולות יותר, אנו ממליצים לבדוק את האופציה של  טיסות להודו דרך ירדן שתחסוך לכם מאות דולרים ממחיר ממוצע עבור טיסה ישירה.

לכן, אם כבר בחרתם לבדוק טיסות ישירות להודו, בררו גם מה התנאים המגבילים והזכויות שלכם. אל תשאירו את הטיל שלכם לידי המזל. טיסות להודו

 

צרו קשר
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...