מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

טיולי ג'יפים של טאנה

mainPicture

מי לא שמע על החופים הלבנים של איי תאילנד, על ים הטורקיז המנצנץ שבהם, על השקיעות המרהיבות ועל מסיבות הפול – מון שאליהן נוהרים תיירים מהעולם כולו? אז את זה כולם יודעים על המדינה מסבירת הפנים הזו, אבל לא הרבה יודעים שלתאילנד יש להציע הרבה יותר. החל מטיולים רגליים בנופים משגעים ועד פעילויות אקסטרים שעליהם איש עוד לא שמע – בתאילנד יש הכל מהכל. כאן, אנחנו רוצים להביא לידיעתכם את האפשרויות לטיולי ג'יפים בתאילנד – טיולים שיביאו אתכם אל מקומות נסתרים ויפהפיים ועם זאת יוציאו מכם קריאות התפעלות נרגשות. טיול ג'יפים בתאילנד אינו טיול ג'יפים רגיל. כאן, לאו דווקא מומלץ לנהוג בנהיגה עצמית, מהסיבה הפשוטה שהנהגים המקומיים מכירים את השטח כאת כף ידם, ויודעים בדיוק לאן להביא את המטיילים שלהם. תנאי השטח באזורים הפחות מיושבים של תאילנד עשויים להיות מאתגרים עבור נהג לא מיומן ולכן כדאי להשאיר את המלאכה הזו לנהג מקומי.

טאנה – טיולים בצ'יאנג מאי וצפון תאילנד

כאן אנחנו מגיעים לחברת טאנה – החברה שמוציאה טיולי ג'יפים בצפון תאילנד כבר 16 שנים – לתיירים מכל העולם. הטיולים של טאנה מאורגנים מ-א' ועד ת', ואיתם יוצאים נהגים מנוסים ומדריכים מקומיים שמכירים כל פינה באזור. טיול ג'יפים בצפון תאילנד יכול להמשך בין יומיים לשבוע, ואתם יכולים לקבל את כל האופציות עם חברת טאנה.

טיולי ג'יפים של טאנה כוללים

טיולי הג'יפים של טאנה מגיעים יוצאים בדרך כלל מהעיר המרכזית צ'יאנג מאי שבצפון תאילנד והם מתחילים בדרך כלל במקדשים המהממים של צ'יאנג מאי. משם ממשיכים אל השבט "מונג" השוכן ביערות הגשם שבסביבה. בטיול מגיעים גם אל מחנות הפילים, שם מתנסים ברכיבה על החיות האדירות הללו – סמלה הלאומי של תאילנד. בדרך, אפשר לראות את המפלים הנסתרים בינות לעצי יער הגשם, את מערות הדגים, ובהמשך לביקור שבט "להו" ולנסיעה מאתגרת לאורך הגבול עם בורמה. בימים שאחרי כן מבקרים שבטי הרים נוספים, שם אפשר לראות את השיטות החקלאיות העתיקות שלהם, ואת הגידולים הייחודיים לאזור. אחרי כל אלה – מגיעה הפנינה של הסיור כולו – שיט לאורך הנהר בעזרת הסירות "ארוכות הזנב" (כפי שהן מכונות על ידי התאילנדים עצמם) – עד ל"משולש הזהב" המפורסם: המקום בו נפגשות שלושת מעצמות העבר של המזרח – תאילנד, בורמה ולאוס. בנוסף: כל טיולי הג'יפים שמארגנת חברת טאנה כוללים ארוחות מלאות וטעימות בכל יום ולינה מפנקת בבתי מלון טובים בכל אזור. אז תודו שעל זה לא חשבתם – בפעם הבאה טיול ג'יפים בתאילנד תהיה הבחירה המועדפת עליכם.

שלח
מזג אוויר

צרו קשר להזמנות ומבצעים
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...