מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

טיסות למומבאי

mainPicture
טיסות למומבאי - הודו
צרו קשר
שלח

בומביי – או בשמה החדש מומבאי – היא הגדולה בערי הודו ועל פי אמדנים שונים השנייה בגודלה בעולם. בומביי היא גם המרכז הפיננסי והתרבותי של המדינה העצומה הזו, וככזו, מהווה עבור המטיילים בה מטרופולין אינסופי בגודלו, שהטיול והשהות בו הם חוויה מסחררת חושים. העיר, מאז ימי קדם ועד היום, היא למעשה שער הכניסה להודו, ורבים המגיעים להודו למטרות תיירות, עסקים או מכל סיבה אחרת, מגיעים עם טיסות למומבאי.

טיסות לבומביי בflyeast

חברת flyeast  היא חברת התיירות המתמחה בארץ בכל הקשור למזרח הרחוק. הדבר נובע בעיקר מההתמקדות ביעדי המזרח, ובנסיון לשפר, לייעל ולהוזיל את שירותי התיירות עבור לקוחותינו ככל שניתן. ההתמחות שלנו הובילה לשלל אפשרויות טיסה לבומביי, כשכל שנותר ללקוח הוא ליצור איתנו קשר, ולבחור בשירות המתאים לו ביותר.אפשרות אחת היא טיסה לבומביי עם חברת 'אל על'. 'אל על' אשר מפעילה טיסות ישירות להודו, המהוות פתרון מהיר ונוח עבור אנשי עסקים ותיירים שמעוניינים להגיע להודו במהירות האפשרית ובנוחות. מכאן ניתן גם להמשיך בטיסה לדלהי, לגואה או לשאר שדות התעופה בהודו. 

 

כמו כן אצלנו ניתן לרכוש גם כרטיס טיסה לבומביי עם חברת 'טורקיש איירליינס' המפעילה טיסות לא ישירות שכוללות עצירת ביניים באיסטנבול, או טיסה לא ישירה עם 'אייר אוזבקיסטן' הכוללת עצירת ביניים בטשקנט.

טיסות למומבאי דרך ירדן

אפשרות נוספת היא טיסה לבומביי דרך ירדן. כאן, פיתחנו עבורכם כמה אופציות שעשויות להתאים לתכניותיכם ולתקציב העומד ברשותכם: אופציה אחת היא טיסה עם חברת 'רויאל ג'ורדניאן', שכוללת עצירת ביניים בעמאן. אופציה שנייה היא טיסה עם חברת תעופה ישראלית (בדרך כלל טיסת שכר של ארקיע) לעמאן ומשם המשך טיסה לבומביי עם אחת מחברות התעופה של מדינות המפרץ הפרסי – חברות הזוכות שנה אחר שנה בפרסים בינלאומיים על איכות השירות שהן מעניקות לנוסעיהן.

אופציה שלישית עבור הטסים לבומביי דרך ירדן היא בעזרת שירות 'סע וטוס' – שירות שפיתחנו במטרה להוזיל את מחירי הטיסות אל מדינות המזרח הרחוק. בעזרת שירות 'סע וטוס' תוכלו להגיע עם אוטובוס אל שדה התעופה בעמאן, ולהמשיך משם בטיסה לבומביי שמופעלת על ידי אחת מחברות המפרץ. הטיסות עם החברות הללו, יש לציין, כוללות עצירות ביניים בשדות התעופה הגדולים והמודרניים של מדינות האם, בהם תוכלו למצוא חנויות דיוטי פרי זולות בהרבה מהממוצע העולמי.

זמן טיסה לבומביי

זמן טיסה ישירה לבומביי הינו כ-8 שעות. אם תטוסו עם חברת 'רויאל ג'ורדניאן' מעמאן, תוכלו להגיע לבומביי תוך כ-6 שעות. זמני הטיסות הלא ישירות משתנים כמובן, והם תלויים במיקום חניית הביניים ובזמן ההמתנה לטיסות ההמשך.

טיסה לבומביי, אם כן, היא תחילתו של כל מסע בהודו. צרו קשר עוד היום עם אחד מנציגי flyeast והיעזרו בהם כדי לתכנן את הטיול שלכם. נסיון ומומחיות של שנים - הם הדרך שלנו להבטיח לך טיול מוצלח במזרח.

שלח
משך הטיסה: 8 שעות
שדה תעופה: BOM-Bombai
טווח עלויות טיסה: $880-1,200
מזג אוויר

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...