מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

טיולים ואטרקציות בויאטנם
טיול בצפון ויאטנם 12 יום
mainPicture
שלח
שירות חדש - הוצאת ויזה לויאטנם
משך הטיסה: 13 ש'
שדה תעופה: HAN- Hanoi
טווח עלויות טיסה: $1,100-1,400

טיול בצפון ויאטנם - 12 ימים 


הטיול הזה מיועד למטיילים שרוצים לגלות את פלאיה המובילים של ויאטנם. גלו את הרובע העתיק בהאנוי, את התרבות ואת סגנון החיים של תושבי המקום. בצפון הירוק תיהנו מהנוף השלו ומהאוויר הצלול בשעה שתפגשו בקבוצות אתניות מקומיות הגרות בכפרים הפזורים לאורך מסלול .

 

מסלול הטיול

 

יום 1 | הגעה להאנוי 


עם ההגעה לשדה התעופה הבינלאומי נציג מטעמנו יאסוף אתכם אל בית המלון בהאנוי. לאחר מנוחה והתארגנות בחדר, תצאו לגלות את האנוי ואת התרבות, המסורת והקצב של ויאטנם.

איסוף מהמלון בשעה 18:00 ולאחר מכן תדריך בטיחות מלא בנקודת המפגש.תוכלו לסוע ברחבי הרובע העתיק של האנוי, אגם הואן קים ובסמטאות הקטנות והתוססות של העיר אשר מתעוררות רק בלילה. תוכלו לעשות עצירות קצרות כרצונכם בכדי לצלם תמונות  וללמוד על ההיסטוריה של הרובע העתיק. 
 
תוכלו לרכב מסביב לעיר, מחוץ לרובע העתיק, באזורים שרוב התיירים בכלל לא מגיעים אליהם, על פני אתרים ומבנים היסטוריים לפני שתעצרו ללגום תה ולנשנש מטעמים ויאטנמיים מסורתיים. תמשיכו בנסיעה על פני הנהר האדום וגשר לונג בין, שם תוכלו לראות את חיי הלילה מחוץ לרובע העתיק של האנוי. תאכלו ארוחת ערב במסעדה ויאטנמית מסורתית בעלת מנות פשוטות וטריות אשר יכולות להתאים לכל חך. תסעו דרך רחובות עתיקים ותהנו ממתוקים מסורתיים לפני שתחזרו למלון. לילה בהאנוי. 


 

יום 2 | נסיעה מהאנוי להואנג סו פי

 

איסוף בשעות הבוקר המוקדמות מהמלון. היום תצאו למסע של יום שלם להואנג סו פי, מחוז כפרי בפרובינציית הא ג'יאנג באזור הצפון מזרחי של ויאטנם. הפרובינציה הזאת היא כנראה בין האחרונות שעוד פתוחות לתיירות ומציעות שלל מנופיה המרהיבים של ויאטנם, כמו טרסות האורז המפוסלות בהרים, היווצרויות סלעים וקניונים עוצרי נשימה. תהנו מנוף יפה לאורך המסלול עם הזדמנויות ייחודיות לפגוש בבני השבטים המקומיים ואת בני המיעוטים השונים שמתגוררים שם. בעת ההגעה לכפר 'פן הו' תעשו צ'ק אין באקולודג' הממוקם בלב העמק החבוי וליד הנהר הגבוה צ'אי.  לינה בפן הו אקולודג'.


מפרץ האלונג, אחד משבעת פלאי עולם


יום 3 | טרק בנאם הונג וביקור בכפרים

 

תאכלו ארוחת בוקר ותתכוננו ליום של טיולים! הסיור יתחיל בשעה 8:00 ,תתחילו ללכת לנאם הונג. תהנו מנוף הטרסות ושדות האורז ותוכלו לצפות בעבודות יד  תאכלו ארוחת צהריים בביתו של 12:00מדהימות של התושבים במקומיים. בשעה מאן טה פן, בן מיעוטים מקומי. תוכלו לחוות ולצפות בחיי היום יום של תושבי המקום ולאחר מכן תתחילו ללכת בחזרה לפאן הו דרך ז'יאנג טונג, דרך נוף הררי מהמם ויערות הבמבוק. לינה ב'פאן הו' אקולודג'.  

 

יום 4 | הא ג'יאנג וביקור בכפר אתני טיין טאנג 

 

תמשיכו במסע להא ג'יאנג. תהנו מהנסיעה ציורית ומהזדמנויות רבות לצילום תמונות מרהיבות. לאורך הדרך תפגשו בקבוצות בני מיעוטים רבות. בהגעה להא ג'יאנג, ארוחת צהריים במסעדה. 
לאחר ארוחת הצהריים, תסעו לכפר 'טיין טאנג' במרגלות העיר. זהו כפר טאי אתני אשר שימר את הזהות, הארכיטקטורה והמסורות בצורה יוצאת דופן. הנוף הציורי של הכפר מכיל בתוכו אלפי עצי דקל המזכירים שמשות ירוקות המשתרעות לאורך הכפר ומקנות צל לבתים המקומיים.  
לילה אצל משפחה מארחת בכפר טיין טאנג בבית כלונסאות מסורתי (מגורים פשוטים בעלי שרותים מערביים הממוקמים בחוץ).

 


יום 5 | בית המלכות סה פין,וטיול בכפרים ולינה בדונג ואן

 

תמשיכו במסע להא ג'יאנג. תהנו מהנסיעה ציורית ומהזדמנויות רבות לצילום תמונות מרהיבות. לאורך הדרך תפגשו בקבוצות בני מיעוטים רבות. בהגעה להא ג'יאנג, ארוחת צהריים במסעדה. 
לאחר ארוחת הצהריים, תסעו לכפר 'טיין טאנג' במרגלות העיר. זהו כפר טאי אתני אשר שימר את הזהות, הארכיטקטורה והמסורות בצורה יוצאת דופן. הנוף הציורי של הכפר מכיל בתוכו אלפי עצי דקל המזכירים שמשות ירוקות המשתרעות לאורך הכפר ומקנות צל לבתים המקומיים.  
לילה אצל משפחה מארחת בכפר טיין טאנג בבית כלונסאות מסורתי (מגורים פשוטים בעלי שרותים מערביים הממוקמים בחוץ).

יום 6 | פארק לאומי בה בא ביקור בכפרים דונג ואן ומיו ואק.

 

היום, המסע יקח אתכם דרך הגבהות המתגלגלות והנוף המרהיב של פארק לאומי בה בא .יהיה לנו זמן לעצור לבקר בכפר דונג ואן לפני שנמשיך למיו ואק אשר מיושב בעיקר על ידי בני המיעוטים - לו לו ו- פו פאו. בני המיעוטים הללו עדיין שומרים על מסורות עתיקות יומין והבדל הויזואלי ביניהם הוא הלבוש השונה. 
הריחוק ואורח החיים הפשוט של המקומיים של האזור הם החלק הבולט של מיו ואק. תנאי המחיה שם מאד בסיסיים. דרכים פתלתלות עם מהמורות רבות עוברים בזיגזג דרך ההרים. אך המסע הוא יותר ממספק! תוכלו לפגוש וללמוד על התושבים המקומיים ועל בני המיעוטים - המונג, זאו, טאיי ונונג, אשר מהווים את עיקר אוכלוסיית האזור. הנוכחות שלכם תמשוך בוודאות את תשומת ליבם של המקומים, כיוון שאזור זה של המדינה לא רגיל לתיירות כל כך. תלוי בדרכים ובתנועה, נגיעה לבה בא בשעות אחר הצהריים המאוחרות. 
לילה אצל משפחה מארחת מקומית בבה בא (לינה ברמה פשוטה בבית מקומי בכפר עם שרותים מערביים הממוקמים מחוץ לבית)


יום 7 | קיאקים בנהר הנאנג וביקור במערה פונג ומפל דאו דאנג.

 

נצא לשיט בסירה למערת פונג .מערה גדולה בצפון הפארק אשר נהר הנאנג עובר  . מטרים 300- מטרים ואורכה כ 50- דרכה .המערה העיקרית ,גובהה כ נמשיך משם לבקר במפל דאו דאנג אשר יוצא מנהר הנאנג .הוא מורכב מרצף של מפלים אשר נמתחים לאורך כמעט קילומטר !אי האלמנה האגדי הוא אי קטן ,בצורת קונוס הנמצא ליד המרכז של האגם הדרומי .על פי המיתוס המקומי ,האי היה בעבר ביתה של אלמנה אשר ניצלה משיטפון על ידי התערבות אלוהית . תשוטו בקיאקים ותוכלו לחקור את הזרמים הצרים והלגונות המרהיבות. לילה בפארק בה בא.

יום 8 | ביקור בכפרים חזרה להנוי ורכבת לסאפה.

 

תהנו מארוחת בוקר ,תתענגו מחיי הכפר השלווים ,תפרדו לשלום מהמשפחה מארחת שלכם ותסעו להאנוי .בדרך חזרה תוכלו להנות מהנופים הקסומים לאורך הדרך הפתלתלה ,שטופה בצבע הירוק של גני התה ,עצי הדקל ובתי הכלונסאות המקומיים האותנתיים ,בהם מתגורר המיעוט המקומי. לאחר ההגעה להאנוי תוכלו לנוח עד שעת היציאה לרכבת הלילה לסאפה. לילה ברכבת


יום 9 | ביקור בכפר סוי הו ומטעי התה טיול בכפר טה פין ושבטים מקומיים.

 

נעזוב את סאפה ונצא לטיול בכיוון הכפר סוי הו ,שם נוכל לצפות במטעי תה וגינות הל .נעקוב אחרי שביל הבאפלו ונבקר בכפרים הידידותיים של בני ההמונג השחור במה צ'ה . לאחר שנחלוף על פני בית ספר מקומי ונופים ציוריים ,נעצור לפיקניק לארוחת צהריים .לאחר ארוחת הצריים נמשיך בטיול לכפר טה פין לביקור בני הזאו האדום ובחנויות עם מוצרים עבודת יד של בני הכפר .לאחר מכן נסע בחזרה לסאפה. לילה בסאפה .


יום 10 | טיול בשביל הטבעי בטה פין ושבט הזאו האדום, תצפית למפל סילבר ופארק לאומי הואנג לין חזרה לסאפה.לאחר ארוחת הבוקר בטה-פין נצא לצעוד דרך שביל טבעי העובר בכפר באןח'ואנג של שבט הזאו האדום ותעצרו בדרך לארוחת צהריים .בשעות הצהריים יאסוף אותנו רכב למפל סילבר ,שם נצא להליכה קצרה ונגיע לנקודת תצפית   הואנג לין .לאורך הדרך המדריך – מרהיבה המשקיפה על הפארק הלאומי יסביר לכם על הפירות והצמחיה השונה הצומחת בסאפה ,כמו למשל שזיפים  או אפרסקים .נמשיך בנסיעה של כ-10 להשקיף על ההר פאנסיפן ,הנקרא גם הגג של דרום מזרח אסיה ומתנשא לגובה של 3143  מטרים מעל פני הים. נסיעה חזרה לסאפה.

יום 11 | טיול בשביל הטבעי בטה פין ושבט הזאו האדום, תצפית למפל סילבר ופארק לאומי הואנג לין חזרה לסאפה.

 

הר פאנסיפאן ,אותו נבקר ברכבל - הרכבל הארוך והגבוה ביותר בעולם .היישר מסאפה הישנונית במחוז לאו קאי עד לקצה ההר פאנסיפאן .3143 מטר ,הידוע בתור הגג של דרום מזרח אסיה .תהנו מהנוף מנקודת התצפית הגבוה ביותר על ההר המרהיב ומלא הירוק הזה . לאחר מכן ,תחזרו ברכבל חזרה לסאפה. חזרה להאנוי בואן-לימוזינה. לילה בהאנוי. 

 

יום 12 | חזרה להנוי והמשך טיסות בנילאומיות

 

לאחר ארוחת הבוקר במלון יאספו אתכם לשדה התעופה לטיסת החזור שלכם. נתראה שוב! 

 

 

המחיר החל מ-$1422 לאדם בחדר זוגי!

המבצע הסתיים, למידע ומבצעים נוספים לחבילות לויאטנם>>
 


* המחיר אינו כולל טיסות בינלאומיות וטיסות פנים. למידע על טיסות לחצו כאן
* המחיר תקף לקבוצה של מינימום 2 משתתפים ונתון לשינוי בהתאם לגודל הקבוצה

המחיר כולל:

העברות
לינה בבתי מלון ברמה של 3 כוכבים*, כולל ארוחת בוקר
רכב ומדריך דובר אנגלית
טיולי יום לפי תכנית המסלול
דמי כניסה לאתרים
שיט בסירה
נסיעה ברכבת
ארוחות צהריים וערב לפי הפירוט

*ניתן לשדרג את בתי המלון בתוספת תשלום.

מומלץ להצטייד בציוד הבא: כובע, נעלי הליכה נוחות (וזוג סנדלים להליכה במים), פנס, מעיל גשם/רוח, כלי רחצה, דוחה יתושים

צרו קשר
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...