"/>

מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

סניף flyeast ויאטנם

mainPicture

סניף flyeast ויאטנם


נופיה המרהיבים של ויאטנם הם מוקד משיכה לישראלים רבים. בשנים האחרונות ענף התיירות הנכנסת לוייטנאם נמצא במגמת עלייה מתמדת, הודות למאמצים רבים מצד הממשל להפוך אותה ליעד מועדף על מטיילים המגיעים למזרח הרחוק.

במרחק 15 דק' נסיעה ממרכז העיר האנוי, נמצא הסניף החדש של flyeast ויאטנם, המנוהל ע"י מר דורון שחר ולאחרונה פתחנו גם שלוחה נוספת בסייגון. דורון ווהצוות ישמחו לייעץ לכם במהלך הטיול שלכם בוייאטנם ולהעניק לכם שירות מקצועי ואדיב בכל הנושאים - טיסות, בתי מלון, איסוף משדה התעופה, טיולים ומגוון אטרקציות שיש לויטנאם להציע.

בזכות הצוות המקומי שדובר אנגלית, היכרותו ארוכת השנים של דורון עם ויאטנם, לצד הפריסה הרחבה של סניפי flyeast במזרח ובוייטנאם בפרט – אנו נותנים לכם מעטפת שלמה לכל ההיבטים הנוגעים לטיול שלכם - החל מההמראה ועד לחזרה הבטוחה הביתה.

 

הכירו את הצוות שלנו

 
 
דורון שחר פלייאיסט
 
דורון שחר - מנהל סניף flyeast ויאטנם

דורון מתגורר בויאטנם מזה שבע שנים, ואת עיקר פעילותו העסקית בויטנאם עשה בתחום הטלקום והסלולר. כמי שאוהב לטייל ולגלות את נופיה המרהיבים של ויאטנם, מצא לנכון לחבר בין התשוקה לעסקים, והחל משנת 2015 מנהל בהצלחה את סניפי flyeast ויאטנם אשר ממוקמים בהאנוי ובסייגון. יחד עם הצוות המקצועי, דורון מעניק ללקוחותינו את הידע, הניסיון והשירות הטוב ביותר. 
 


 
 
Giang Le flyeastvietnam
גיאנג לה - מתאמת טיולים

גיאנג היא מתאמת הטיולים שלנו בויאטנם. האהבה הגדולה שלה היא טיול ביעדים מגוונים עם סוגי נוף משתנים. לגיאנג יש ידע רב בכל הקשור למנהגים המקומיים ולתרבויות השונות בויאטנם והיא תמיד שמחה לסייע לתיירים לגלות את קסמה ויופיה של ויאטנם. על כל שאלה שעולה לכם - גיאנג כאן לשירותכם.
Dieu Dao Hong Flyeast דיו דאו הונג - מתאמת טיולים

לאחר שנים של ניסיון בתחום התיירות בויאטנם דיו הצטרפה למשפחת פלייאיסט כמתאמת טיולים. בזכות הידע הרב בכל הקשור לחבל הודו-סין והנסיון בתחום התיירות בויאטנם דיו נותנת את השירות ברמה הגבוהה ביותר ויודעת להתאים לכל תייר את המסלול המתאים לו ביותר. דיו נלהבת מאוד לעזור ולסייע לתיירים ותשמח לתאם עבורכם חוויות בלתי נשכחות בויאטנם.


 
ירבנד גרגוריאן - ראש מחלקת פלייאיסט-ויאטנם בישראל

ירבנד הוא איש המכירות הראשי של מחלקת ויאטנם ויושב בסניף בהרצליה. ירבנד לא יהסס להצהיר שהוא "נולד בשביל לטייל", וביחד עם דורון, יתן לכם מענה על כל השאלות שלכם בזמן תכנון של טיול לויאטנם. 


http://www.flyeast.co.il/attractions/vietnam.html

 צרו איתנו קשר בהאנוי
16th floor, Ladeco building, 266 Doi Can, Ba Dinh,
Hanoi, Vietnam
+84-422209657 office
+84-982614224 hotline (24/7)
+84-913599885 mobile
Anh@flyeast.com
 
צרו איתנו קשר בסייגון
15th floor, The Manor Office, 92 Nguyen Huu Canh, Binh Thanh,
Ho Chi Minh City, Vietnam
+84-904592953 mobile
doron.shachar@gmail.com 
doron@flyeast.com
 
צור קשר עם סניף וייטנאם
שלח
מזג אוויר
היום 35°
מחר 28°
מחרתיים 30°
שירות חדש - הוצאת ויזה לויאטנם

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...