מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

בתי חב"ד במזרח ואוכל כשר

mainPicture

בית חב"ד במזרח

כמעט כל תרמילאי ישראלי במזרח הרחוק מתגלגל בשלב זה או אחר לבית חב"ד מקומי, ואל התרמילאים מצטרפים גם מבקרים בודדים, קבוצות ומשפחות בחופשות קצרות יותר. מרבית הישראלים שמגיעים לבית חב"ד אינם משתייכים לזרם זה, ולעיתים אף אינם דתיים בכלל. ואולם, הבתים בכל זאת מהווים אבן שואבת מאחר שהם מציעים פינה חמה, תומכת ומוכרת במדינה זרה, לצד מגוון שירותים, פעילויות ופניני חוכמה מהמסורת היהודית.
 

פריסה כלל-עולמית של בתי חב"ד

מטרתם המרכזית והמוצהרת של בתי חב"ד, בהתאם לערכי התנועה, היא להכין את העולם לגאולה ולזרז את בוא המשיח. זאת, על ידי מגוון פעילויות המחזקות את האמונה היהודית, שמירת המצוות ולימודי התורה. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי השירותים ניתנים מכל הלב וללא כפייה, ועשויים לסייע רבות למטיילים גם בתחומים חומריים ואינפורמטיביים. המפעל החל להתפתח במחצית השנייה של המאה ה- 20 ומצוי בצמיחה מתמדת, כשבימינו קיימים כ- 3,200 בתי חב"ד בכל קצות תבל, לצד עוד כ- 300 הפועלים בישראל. את הבתים המקומיים מנהלים "שלוחים" ביחד עם משפחותיהם, ואלו מממנים את שהותם בעיקר דרך גיוס עצמאי של תרומות, או פעילויות שונות שהם מקיימים באזור.
 

בית חב"ד – נעים, חמים וגם מועיל

במקומות רבים בעולם ובמזרח הרחוק בפרט, מהווים בתי חב"ד מרכז מוכר וידוע בהוויית המטיילים, בזכות מגוון שירותים ופעילויות המוצעים חינם אין כסף. יחד עם זאת, יש לציין כי השירותים משתנים באופן מהותי, ומובן שבית חב"ד הגדול בבנגקוק מסוגל להציע סל נרחב יותר מבית השוכן אי שם על רכס ההימלאיה. על השירותים והפעילויות נמנים בין היתר שירותי אינטרנט ומחשב, קבלה של מכתבים וחבילות, ארוחות חג ושבת, פינת מידע למטיילים, מפות וספרי טיול, ולעיתים גם מסעדה ובית מאפה כשרים, ובית כנסת. היחס החם, המידע העדכני וכמובן השפה העברית קורצים למטיילים רבים, כך שבבית חב"ד תמיד אפשר להכיר חברים חדשים, וליהנות מאווירה ביתית שמשכיחה מעט מהגעגועים הביתה. בנוסף, בבית חב"ד תמיד ישמחו לסייע למטיילים שנקלעו למצוקה, ולמי שזקוק להנחיות ותמיכה בנושאים טכניים כגון טלפונים חשובים, כתובות ופנייה לרשויות המקומיות.
 

רוחניות יהודית במזרח הרחוק

מטיילים ישראליים רבים במזרח הרחוק נוטים מראש אל הפן הרוחני של החיים, או נדבקים בחיידק הרוחניות במהלך מסעם. בתי חב"ד שואפים לתת מענה לנטיות אלו, ולהוכיח למבקרים צעירים ומבוגרים כאחד כי גם ליהדות יש מה להציע. על כן, נערכים בהם שלל אירועים בדגש על ארוחות בשבתות וחגים, כשלעיתים סעודות הפסח הופכות לאירוע המוני בן מאות משתתפים באווירה מחשמלת. בנוסף לכך, חלקם של בתי חב"ד כוללים בית כנסת הממוקם באותו המבנה או בקרבתו, וכן נערכים שיעורים יומיים ביהדות, במודעות ושליטה עצמית, ואפילו סדנאות רוחניות. לדוגמא, מטיילים בתאילנד יוכלו להצטרף לסדנאות בנות מספר ימים הנערכות בכפר נופש יפהפה, המשלבות שיעורי מדיטציה יהודית, תורה ונסתר, זוגיות והגשמה עצמית, וכן ניגונים, שירים וטיולים בטבע.
 

החוויה הייחודית בבית חב"ד

תארו לעצמכם נסיעה בריקשה ברחובות פונה (pune), כשמבין הפרות, המקדשים והקבצנים מחייך אליכם שלט של הרבי מלובביץ'. לחילופין, דמיינו שיעור קבלה בדרמסלה ,(Dharamsala) כשברקע עוברים נזירים בודהיסטיים תחת הרי ההימאליה. אכן, העם היהודי ניחן בסקרנות הגילוי והמסע, והישראליים מגיעים לכל פינה נידחת ברחבי עולם. בתי חב"ד שואפים לתת מענה רוחני וגשמי לצרכי המטיילים, והביקור בהם מהווה ללא ספק חוויה ייחודית ומועילה, שעשויה אף לפתוח את הדרך להתנסויות ודרכי חשיבה שטרם הכרתם.
 

אוכל כשר במזרח

flyeast מציעה שירות מיוחד של משלוחי אוכל כשר - בכל מקום במזרח. את האוכל אפשר להזמין דרך עמוד זה והאוכל ישלח אליכם לכל מקום ומלון שתבחרו!

אוכל כשר במזרח

 

צרו קשר
שלח
מוקד טלפוני
למידע והזמנות:
09-9700400
 
המשרדים שלנו
הסניף המרכזי: רח' משכית 32,
בניין מרכזים, הרצליה פיתוח
טלפון:
09-9700400
פקס:
09-9500440
שעות פעילות הסניף:
א'-ה': 08:00-19:00
ו' וערבי חג: 08:30-13:00
שימו לב:
אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות.
במקרה הצורך התקשרו
09-9700400
והמתינו למענה.
 

 

בתי חב"ד במזרח:

בית חב"ד בתאילנד
בית חב"ד בבנגקוק
בית חב"ד בפוקט
בית חב"ד בקוסמוי
בית חב"ד באוסטרליה
בית חב"ד במלבורן
בית חב"ד בניו זילנד
בית חב"ד בסין
בית חב"ד בבייג'ין
בית חב"ד בגואנזו
בית חב"ד בהונג קונג
בית חב"ד בהודו
 בית חב"ד בדלהי
 בית חב"ד בנפאל
בית חב"ד בקטמנדו
בית חב"ד בסרי לנקה

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...