מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

בית חב"ד בניו זילנד

mainPicture

בית חב"ד ניו זילנד

בית חב"ד ניו זילנד מרבית הישראלים שיוצאים לניו זילנד מתמקדים בטרקים היפהפיים שמציעה המדינה. בהתאם לכך משתדלים בתי חב"ד לתת מענה לצרכיהם, ועל הדרך למשוך את הלבבות הצעירים ולקרב אותם אל הדת והאמונה היהודית. לכן, בית חב"ד בהחלט מהווה מקום מועיל ואינפורמטיבי, ששווה לבקר בו ולפגוש עוד מטיילים.

שיקום בתי חב"ד בניו זילנד


ברעידת האדמה שפקדה את המדינה לפני מספר שנים נפגעו קשות גם המבנים של בתי חב"ד, והשליחים עשו מאמצים גדולים לבסס מחדש את פעילותם. כיום פועלים בני זילנד בתי חב"ד באוקלנד, בנלסון ובקווינסטאון, ומציעים למטיילים מספר שירותים חשובים. לדוגמא, בחלק מהבתים ניתן להתארח בעלויות מוזלות, כאשר האירוח כולל שימוש יומי ברשת האינטרנט וארוחות כשרות למהדרין. בנוסף, כל מבקר במקום מוזמן להשתמש בחינם או תמורת תשלום סמלי ברשת האינטרנט, ליהנות משיחה לבבית על כוס קפה עם צוות המקום, ואפילו להיעזר בשירותי אחסנה והשאלה של ציוד טיולים. מעבר לכך, אל בתי חב"ד מגיעים מטיילים רבים שמשאירים מידע חשוב והמלצות אודות יעדים, אפשרויות לעבודה זמנית, אזהרות והודעות.

שירות מכל הלב


שליחי בית חב"ד ניו זילנד תמיד שמחים לסייע למטיילים בשאלות שונות, בנושאים טכניים וכמובן גם דתיים. בבתים מתקיימים באופן קבוע שיעורי תורה ותפילות במניין, ובשבתות וחגים נערכים אירועים גדולים עם משתתפים רבים. יש לציין כי אין כל חובה או כפייה מן הבחינה הדתית, ושהבתים מתנהלים באווירה לבבית ותומכת. מידע נוסף ניתן לקבל באתר האינטרנט של חב"ד ניו זילנד.צרו קשר
שלח
מוקד טלפוני
למידע והזמנות:
09-9700400
 
המשרדים שלנו
הסניף המרכזי: רח' משכית 32,
בניין מרכזים, הרצליה פיתוח
טלפון:
09-9700400
פקס:
09-9500440
שעות פעילות הסניף:
א'-ה': 08:00-19:00
ו' וערבי חג: 08:30-13:30
שימו לב:
אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות.
במקרה הצורך התקשרו 09-9700400
והמתינו למענה.

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...