מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.


mainPicture

טיול גלישה בפיליפינים

מדינת האיים הפיליפינים כוללים יותר מ-7,000 איים ורק מאות מהם מאוכלסים. האיים הנפרדים מדרום מזרח אסיה ייחודיים ביופיים ובאופיים של התושבים המקומיים. שלטון הספרדים ששרר באיים מהמאה ה-16 ועד המאה ה-19 נתן לאיים את שמם ואת ההשפעה של הנצרות הקתולית, וכיום הרוב המכריע באיים מאמינים בנצרות. השלטון האמריקני שהחליף את הספרדי הביא לכך שמקומיים רבים דוברי אנגלית, עובדה המקלה על השהות באיים.
האיים היפהפיים מתהדרים ברכסי הרים, חלקם הרי געש פעילים, יערות עבותים המקיפים אותם, לגונות שקטות, וחופים טרופים קסומים עם שוניות אלמוגים מרהיבות. חופים אלו בעלי תנאים מעולים לטיול גלישה בפיליפינים. באיים מומלץ לטייל בין הכפרים, הטרסות של שדות האורז ההרריות, העמקים הירוקים הנחצים ע"י נהרות זורמים, לבקר כפרים ובערים וכמובן לצלול באתרי הצלילה האטרקטיביים המקיפים את האיים. הגולשים מביניכם, שמגיעים לטיול גלישה בפיליפינים, ייהנו מגלים מפנקים, חלולים וחזקים.

למה כדאי לצאת לטיול גלישה בפיליפינים?

* התושבים חביבים ומסבירי פנים, רובם מדברים אנגלית וקל להסתדר בה.
* השהות זולה.
* אוכל מקומי טעים וטוב.
* מזג אוויר טרופי ולכן המים חמים בכל ימות השנה.
* יעד מגוון מבחינה תרבותית, עם נופים מדהימים.
* תרבות הגלישה מאוד מתפתחת בפיליפינים ובניגוד למקומות אחרים בהם צריך להביא את כל הציוד, גם בבורקראו וגם בסירגאו ניתן לשכור ציוד באיכות טובה וללמוד גלישה. לא חייבים להביא את כל ציוד הגלישה מהארץ.
* תנאי הגלישה בפיליפינים טובים, וזו אחת הסיבות שגולשים מכל העולם מעדיפים לצאת לטיול גלישה בפיליפינים. ניתן למצוא מקומות גלישה לכל רמה הסמוכים זה לזה (כמו שבמרחק של עשר דקות הפלגה מאתר הגלישה המפורסם cloud9, שהוא אחד המקומות המאתגרים והמסוכנים לגולשים מקצועיים, נמצא גל של מתחילים).
* ניתן לגוון ולגלוש במספר ענפים באתרי גלישה שונים הנמצאים במרחק של טיסה קצרה.

ענפי גלישה בפיליפינים

טיול גלישה בפיליפינים מתאים לכל ענפי הגלישה: גלים וסאפ, רוח וקיט, תלוי בעונה ובמיקום. האי בורקאי מתאים לגלישת קיט סרפינג ורוח, בזכות תנאי רוח מעולים בתדירות טובה, ואילו האי סירגאו מתאים לגלישת גלים וסאפ ברמות מקצועיות לצד גלים המאפשרים גם גלישה לרמה בינונית ואפילו מתחילים.

גלישת גלים וסאפ

העונה המומלצת לגלוש גלים וסאפ בפיליפינים היא בין החודשים ספטמבר-נובמבר ובין ינואר-אפריל חתירת סאפ מתאפשרת כל השנה מכיוון וסירגאו הוא אי הממוקם בזווית לכיוון הסוויל, המאפשר מים שטוחים כל השנה בכל מצב נתון, עם מפרצונים מדהימים בצבעי טורקיז יוצאי דופן.

גלישת רוח וקיט

העונה המומלצת לגלישת רוח וקיט בבורקאי היא בין אמצע אוקטובר עד אמצע אפריל, בעדיפות לדצמבר-מרץ אז תנאי הרוח מגיעים לרמה אידיאלית של חוזק ותדירות שמגיעה לכמעט מאה אחוזים. בחודשים שאינם בעונה הרוח עדיין חזקה רק בתדירות נמוכה כמעט בחצי, ולכן יש לקחת בחשבון כי הזמינות לימי הרוח יורדת.


חבילת גלישה מפנקת בסיארגאו
12 לילות בסיארגאו ולילה במלון במנילה. החבילה גמישה וניתנת לשינוי!

החל מ:
חבילת גלישה בפיליפינים
שלח
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...