מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

טיסות לסרי לנקה דרך ירדן

mainPicture
שלח
משך הטיסה: 13 ש'
שדה תעופה: CMB- Colmbo
טווח עלויות טיסה: 870-1,100 $

טיסות לסרי לנקה דרך ירדן

סרי לנקה היא אי קטן וצנוע ששוכן דרומית לחצי האי ההודי וצורתו מזכירה דמעה זולגת. וכמה שקטן הוא האי הזה – כך גדולים ההיצע התרבותי ויופי הנופים בו. מי שחפצה נפשו בנופש אותנטי באמת, טובל בטבע פראי ובתולי – כדאי לו לתכנן טיול לסרי לנקה. לאט לאט, ומבלי שאיש כמעט שם ליבו לכך, הפך האי הקסום הזה ליעד מועדף על ישראלים (ולמעשה תיירים מהעולם כולו) שמחפשים לתור אחר עולמות חדשים. 

הדרך הזולה והטובה להגיע לסרי לנקה היא - דרך ירדן

למרות הקרבה הגאוגרפית, הטיול בסרי לנקה לא זול כמו בהודו, וכך גם הטיסה לשם.
עם זאת, ישנן מספר דרכים שונות להוזיל את מחיר הטיסה הזו, כך שיתאפשר למטיילים לחסוך כמה מאות דולרים. האפשרויות הטובות ביותר, מושתתות על טיסה לסרי לנקה דרך ירדן, מה שמאפשר ללא מעט ישראלים לשלם מחירים נמוכים בהרבה על טיסה שמופעלת על ידי חברות תעופה שאינן מוציאות טיסות מישראל. 

אפשרות אחת היא טיסה לסרי לנקה מתל אביב לשדה התעופה בעמאן, שם מחכים הנוסעים לטיסת ההמשך  לקולומבו שבסרי לנקה. עם אחת החברות הגדולות שמוציאות את הטיסות הללו, והזמן שאתם שוהים במטוס הוא מגוחך יחסית לטיסה ליעד רחוק : מתל אביב לעמאן – 40 דקות טיסה, ומעמאן לקולומבו – 6 שעות טיסה בלבד. חצי יום, ואתם בגן עדן.

אפשרות שניה המאפשרת טיסות לסרי לנקה דרך ירדן היא עם טיסת שכר לעמאן (בדרך כלל של חברת 'ארקיע'), ומשם להמשיך בטיסה ישירה לקולומבו 

אלה שכבר התנסו באחת האפשרויות הללו מעידים על חווית טיסה מיוחדת וברמה גבוהה בזכות השירות המעולה שמעניקות חברות התעופה מהמפרץ הפרסי בהשוואה לחברות שמפעילות טיסות מישראל. אם זו לא סיבה מספיק טובה "ללכת" על זה, אז מה כן?

צרו קשר
שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...