מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

ויזה להודו
עוזרים לכם בכל התהליך ובכל נושאי אשרות
הכניסה והויזות למיניהן
mainPicture

הודו היא לכל הדעות אחת המדינות המרתקות ביותר בעולם. יש בה גיוון אתני מרשים, ניגודים קיצוניים בין עוני לעושר, נופים מרהיבים ואוכל מעולה. הודו הינה מרכז רוחני לדתות ותפיסות עולם רבות, ביניהן ההינדואיזם והבודהיזם, והיא גם מתפקדת כמקום משכנו של הדלאי לאמה.
כבר עשורים רבים שהודו היא אחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם. עם הזמן הודו הספיקה לפתח את המלונות והאטרקציות שהיא מציעה לרמה שעולה בקנה אחד עם שאר העולם וכך פתחה את דלתותיה למטיילים מגוונים. כיום, כל מי שמגיע להודו, בכל גיל ובכל שלב בחיים, יכול למצוא את מה שמתאים לו.
 


חשוב לדעת


*השלב הראשון בתכנון הטיול להודו, עוד לפני סגירת טיסות להודו וחזרה, הוא קבלת אשרת שהייה (ויזה). לא ניתן לגשת ישירות לשגרירות ההודית על מנת להגיש את הבקשה, חובה להשתמש בחברה המתווכת בין מגיש הבקשה לשגרירות ההודית. תהליך הוצאת הוויזה מתחיל בהגשת טופס בקשה באינטרנט עבור ויזה. כשממלאים את הטופס חשוב לציין שהבקשה הינה ל-6 חודשים, גם אם אתם מתכננים להגיע לתקופה קצרה יותר. לאחר שליחת הטופס באינטרנט צריך לגשת לסוכנות נסיעות שתטפל בהעברת הדרכון שלכם לשגרירות ההודית ובהחזרתו יחד עם הוויזה החדשה.

*מרגע הנפקת הוויזה ימיה מתחילים להיספר, בלי קשר לתאריך הטיסה/כניסה למדינה.

*לא ניתן להאריך את תוקף הוויזה במדינה עצמה. יש לצאת למדינה שכנה, אך אין זמן מינימום לשהות במדינה שכנה בשביל לחדש את הוויזה להודו.

*אין הבטחה לקבל ויזה חדשה, אך במידה וכן תתקבל, היא תחליף את הוויזה הקיימת.

*יש חוקיות רבה הקשורה להגשת הבקשה לוויזה וכבר בשלב מילוי הטופס המקוון כדאי להקפיד למלא את כל הפרטים כשורה, אחרת הבקשה שלכם עלולה להתעכב בשגרירות. בדומה להוצאת ויזה לארצות הברית, למשל, כדאי להתייעץ עם מי שמכיר את התהליך מקרוב ויכול לייעץ ולעזור במילוי הטפסים כראוי.
 

*אנו ב- flyeast נשמח לסייע לכם בתהליך הוצאת הוויזה להודו. אנו מנפיקיםאשרות כניסה לתיירים לתקופה של עד חצי שנה החל מיום הנפקת הוויזה בעלות של 550 ₪ (7 ימי עבודה).סוגי ויזה להודו


ויזת תייר - כשמוציאים ויזת תייר להודו בארץ, יש סיכוי גבוה יותר לקבל אשרה לשישה חודשים מאשר אם מנסים להוציא את הוויזה במדינות אחרות בעולם. בשגרירויות במדינות אחרות, יש סיכוי גבוה עד ודאי לקבל אשרה לשלושה חודשים בלבד. בנוסף, אם מוציאים ויזה לחצי שנה בדרך כלל מקבלים אישור עבור שתי כניסות להודו במהלך 6 החודשים, דבר שנותן גמישות רבה אם אתם מתכוננים לטיול ארוך. שימו לב שתוקף הוויזה מתחיל מרגע הנפקתה ולא מרגע הכניסה להודו.
 
ויזת עסקים - ניתן להגיש בקשה לוויזת עסקים לתקופה של חצי שנה או שנה. ישנם חוקים מאוד נוקשים להנפקת ויזת עסקים הנוגעים לתוקף הדרכון של מגיש\ת הבקשה, לאזרחויות נוספות, לארץ הלידה ועוד. לכן, מומלץ בחום להתייעץ עם מומחים בנושא לפני הגשת הבקשה.
 
ויזה On Arrival  - ויזה המתאימה למי שמתכנן לטייל בהודו לתקופה של עד חודש. ויזה כזו ניתן להנפיק במהירות יחסית לסוגי וויזות האחרים.
 
תהליך הגשת הבקשה לוויזה:
על כל מבקש\ת ויזה למלא את פרטיו\ה בטופס מקוון באתר האינטרנט של שגרירות הודו. לאחר מילוי הטופס יש להדפיסו, לחתום בכל מקום בו מצוינת חתימה, לצרף שתי תמונות פספורט צבעוניות ולהגיש בצירוף דרכון בתוקף (חתום בחתימה זהה).מסמכים נוספים שיש לצרף לבקשת הוויזה
 

1. לוח זמני טיסה המתאים לזמני בקשת הוויזה ומתחיל ב-TLV(תל אביב).

2. לוח זמני טיסה למדינה השכנה ( ע"פ השגרירות ההודית, מדינה שכנה נחשבת היא נפאל. לשיקול השגרירות האם להחשיב יציאות לסרי לנקה ותאילנד). שלא כבעבר, אין צורך ב'תקופת צינון' בין כניסה אחת לשנייה. תקופת הצינון רלוונטית רק לאזרחי סין, איראן, פקיסטאן, עירק, סודן, בנגלדש, פקיסטן ואפגניסטן.

3.דרכון שתוקפו שנה לפחות מיום הבקשה לוויזה.

אם ברשותכם דרכון חדש שעדיין לא עברה שנה מיום הוצאתו, עליכם לצרף אליו את הדרכון הישן שלכם. במידה ויש פער בין תאריך פקיעת התוקף של הדרכון הישן וקבלת הדרכון החדש, תידרשו  לצרף דו"ח כניסות ויציאות של משרד הפנים של חמש השנים האחרונות, הנקרא "תעודת בירור פרטים על נוסע".יחד עם דו"ח הכניסות והיציאות, תידרשו לצרף מכתב באנגלית, חתום בחתימה זהה לזו שבדרכון, ובו הסבר לכך שלא היה בידיכם דרכון תקופה מסוימת, בין פקיעת התוקף של הדרכון הישן להנפקת הדרכון החדש.

אם אין ברשותכם את הדרכון הישן, צרפו לבקשת הוויזה מכתב באנגלית מדוע הוא אינו ברשותכם בנוסף לדו"ח הכניסות והיציאות ממשרד הפנים. במידה והוצאתם הדרכון חדש כי דרכונכם הישן נגנב או אבד, יש להביא אישור ממשרד הפנים על כך בנוסף לדו"ח הכניסות ויציאות ממשרד הפנים.

4. אם יש ברשותכם דרכון זר יש לצרפו לבקשה, גם כאשר הבקשה לוויזה היא עבור הדרכון הישראלי. במידה ורצונכם בוויזה לדרכון זר, עליכם למלא טופס נוסף (ראו "הורדת טפסים לוויזה'). עלות ומשך הנפקת הוויזה עלולים להשתנות במקרה של הנפקת ויזה עבור דרכון זר.

אם ברשותכם דרכון שפג תוקפו אך הוויזה שבו עדיין בתוקף, עליכם להציג את שני הדרכונים. ניתן להעביר ויזה מדרכון ישן לחדש בתוספת תשלום של אגרה בסך 30 ₪.

5. צרפו לבקשה שתי תמונות פספורט עדכניות צבעוניות.
 


הנחיות נוספות


- יש למלא את הטפסים בלינק הבא בצורה מלאה באנגלית בלבד!

- שימו לב: במידה ובמקום המיועד למילוי מקצוע תרשמו עיסוק הקשור לעיתונות/תקשורת/הפקה או משחק (תיאטרון, טלוויזיה וכולי) - לא יהיה ניתן להנפיק את הוויזה ושגרירות הודו תעשה בדיקה נוספת שתיקח זמן רב, ללא קשר לתאריך הטיסה של מגיש\ת הבקשה.

- יש להגיש את המסמכים הדרושים במשרדינו שברחוב משכית 32 א.ת הרצליה פיתוח, ומשם גם ניתן לאסוף את הדרכון כאשר הוויזה מוכנה.

- על כל אחד למלא, להדפיס ולחתום על טופס הבקשה האישי שלו. יש לחתום בעמוד הראשון מתחת לתמונות ובתחתית העמוד השני. לא ניתן לחתום בשם מבקש ויזה שאינו נוכח.

- על החתימה להיות זהה לחתימה שלכם בדרכון.
 


נקודות חשובות


לאחר סיום השהייה בהודו וניצול שתי הכניסות, לא ניתן לחזור להודו במשך 6 חודשים, כלומר, חובה לחכות 6 חודשים בין היציאה מהודו לבין הגשת בקשה חדשה לוויזה.

חשוב לציין כי שגרירות הודו היא הגוף היחיד שמוסמך להנפקת הוויזה. השגרירות איננה מתחייבת על זמן הנפקת הוויזה ואיננה מתחשבת בתאריך ההמראה או החזרה של הלקוח. במידה ושגרירות הודו אינה מאשרת את הוויזה – אין החזרים לתשלום ששולם עבור הנפקת הוויזה.

זמן הנפקת הוויזה אורך בדרך כלל כ-10-14 ימי עסקים. ימי העסקים הם שני עד חמישי, ויש להתחשב בחגים ובמועדים של הודו ושל ישראל גם יחד, לכן מומלץ בחום להתחיל את תהליך הוצאת הוויזה מוקדם ככל האפשר. משך הזמן להוצאת הוויזה הוא הערכה בלבד ותלוי בשגרירות הודו בישראל.

את הטפסים המצ"ב יש למלא ע"פ טפסי הדוגמא, כל חריגה או טעות תגרור עיכוב באישור הוויזה.

חברת flyeast  אינה אחראית על עיכוב או סירוב להוצאת ויזה.

למילוי הטופס לחצו כאן


עמוד ויזה להודו - סניף הודו פלייאיסט
טיסות להודו - עמוד ויזה להודו
טיסות פנים בהודו - עמוד ויזה להודו

מעוניינים בויזה להודו?
שלח
מזג אוויר
דגל
יבשת : אסיה
עיר בירה : ניו דלהי
שפה רשמית : הינדי ואנגלית
שלטון : רפובליקה פדרלית
שנת הקמה : 1947
מטבע : רופי הודו
שעה : UTC+5..5
אוכלוסיה : 1,300,000,000
אקלים : מונסוני ברוב המדינה
חשמל : 220
סיומת אינטרנט : .in
קידומת בינלאומית : 91+
ויזה : נדרש

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...