מכירים לך את המזרח הרחוק, מקרוב

09-9700400
למידע והזמנות:

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

סניף flyeast פיליפינים

mainPicture

סניף flyeast פיליפינים


סניף פלייאיסט בפיליפיניםתחום התיירות מתפתח במהירות בפיליפינים והקהל הישראלי נחשף לאטו לאיים היפהפיים והאקזוטיים בעלי לגונות הטורקיז השקטות, רכסי ההרים המכוסים יערות טרופיים, וחופים מרהיבים. האוכלוסייה מסבירת הפנים ואף דוברת אנגלית רק משלימה את החוויה הנפלאה באיים. בשנים האחרונות החופים והאיים של הפיליפינים קוטפים תארים רבים, כגון חוף נקפאן שנמצא באי פאלאוון - שנבחר לאחד מעשרת החופים היפים בתבל לשנת 2016.
בשדרות מקאטי (Makati Ave) ברובע העסקים המרכזי של מנילה, ממוקם הסניף החדש של flyeastPhilippines המנוהל ע"י מר יואב גולן. יואב עוסק שנים בתחום התיירות מתגורר בפיליפינים מאז היותו בן 15 ומכיר את הפיליפיניים כבית שני. יחד עם ההיכרות הרחבה של יואב, הצוות המקומי והפריסה הרחבה של flyeast במזרח ובפיליפינים בפרט, ניתן להזמין טיסות, לתאם טיולים, צלילות, גלישות, איסוף משדה"ת, בתי מלון ועוד.
בשנת 2013 הקימה flyeast את "לשכת התיירות ישראל – פיליפינים" בשיתוף עם שגרירות הפיליפינים בישראל, גוף חזק המקדם את התיירות הישראלית הפיליפינים. כיום סניף פלייאיסט בפיליפינים מהווה למעשה סוכנות נסיעות ישראלית בפיליפינים, לכן כשאתם מגיעים למנילה - בואו לבקר!


כרטיס ביקור
Unit 201 Germeil Building 7838 Makati Ave corner Valdez street Barangay
Poblacion Makati City Philippines
972.9.9700415+ 
(קו ישראלי ישיר לסניף)
Watsapp: +63.915.4296912
local: +63.915.4296912 

צוות הסניף בפיליפינים

 

Yoav Golan

מנהל סניף flyeastPhilippines

מר יואב גולן, איש עסקים אשר מתגורר בפיליפינים כמעט שני עשורים, חי ועוסק בתחום התיירות כבר שנים רבות. מאחר והוא גדל באיים משנות נערותו, הוא מרגיש כי הפיליפינים הם ביתו מעבר למקור פרנסה. לאורך השנים עסק בתחומים שונים עד שגילה את התשוקה האמיתית בתחום התיירות והקים חברה מקומית לטיולי יום. עם ניסיונו הרב ואהבתו הרבה מנהל יואב את הסניף המשותף flyeastPhilippines הממוקם באזור תיירותי מרכזי, בלב שדרות מקאטי שבמנילה.      

סניף פלייאיסט פיליפינים - אנג'ל

אנג'ל מנואל

אחראית על שירות הלקוחות בסניף. עובדת בחברה למעלה משנה והיא תמיד זמינה ללקוחותיה, כ-24 שעות ביממה בטלפון ובוואטסאפ. אנג'ל נותנת את הטיפול המסור ביותר לכל לקוח שיוצא לטיול דרכנו.


 

סניף פלייאיסט פיליפינים - אנג'ל

רישה פארגאס


סוכנת נסיעות בכירה. מטפלת בקבוצות ובלקוחות בודדים. רישה מכירה את פינה בפיליפינים ויודעת להתאים לכל לקוח את הטיול המתאים לו ביותר, במהירות וביעילות. רישה עובדת בחברה כשנה וחצי ובין היתר מנהלת את פרוייקט מלכת המדבר בפיליפינים.
 
 

סניף פלייאיסט פיליפינים - אנג'ל

רונה-ג'וי קונדידו

סוכנת נסיעות. בעלת ניסיון רב בטיפול בתייר הישראלי. כל לקוח שעובר דרכה מרוצה בזכות השירות האיכותי והחיוך הרחב. 

סניף פלייאיסט פיליפינים - אנג'ל

ריינון אנרקה


העובד הוותיק ביותר בסניף. ריינון הגיע לסניף פלייאיסט בפיליפינים מיום הקמת החברה. ריינון הוא האיש שדואג ללקוחות מאחורי הקלעים - הוא מכיר את כל העיר כל בוריה והוא ידאג לכם לכרטיסי אוטובוסים, כרטיסי סים והוא יגיע איתכם למלון לדאוג שתקבלו את החדר הטוב ביותר ואת הפינוקים הקטנים שאנחנו בפלייאיסט מוסיפים.

 

סניף פלייאיסט פיליפינים - אנג'ל

פול קרוסיליו


נהג החברה ומדריך לוגיסטי. פול הוא האיש שיפגוש אתכם לאחר בעת הגעתכם לפיליפינים והוא גם יהיה מדריך ונהג לטיולי היום באזור מנילה. פול הוא גם מכונאי והוא לוקח חלק בצוות הלוגיסטיקה של מסע מלכת המדבר.

 


 
שימו לב:
לקוחות פלייאיסט זכאים לאיסוף חינם משדה התעופה אשר יהפוך את הנחיתה הרכה שלכם בפיליפינים, לנעימה וקלילה.
לפרטים נוספים פנו אל הסוכן שלכם

* למעוניינים בתיאום מראש


שעות הפעילות של הסוכנות לאיסוף הנוסעים:
שני עד חמישי - 12:00-21:00
יום שישי - 09:00-18:00
*השירות מוענק ללקוחות אשר נוחתים בשעות סבירות לאיסוף בהתאם לשעות הפתיחה של הסניף.


טיסות לפיליפינים

אטרקציות בפיליפינים
בתי מלון פיליפינים


מפה של מקאטי:


מפת מנילה - סניף פלייאיסט פיליפינים

 

מפה של הפיליפינים:


   סניף פלייאיסט בפיליפינים flyeastphilippines

שלח

ועוד דבר אחד קטן, תהיו חברים שלנו בפייסבוק, יהיה כיף

תהיו חברים שלנו בפייסבוק - פלייאיסט
ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

אנא המתן...