טיסות פנים בהודו

תנו לסוכנים המנוסים שלנו לדאוג לכם לטיסות פנים בהודו. חייגו אלינו!

המנת טיסות פנים בהודו

לפני שטסים להודו כדאי לקחת בחשבון כי תת היבשת משתרעת על פני שטח ענק, כך שנסיעה מיעד אחד לשני עשויה לארוך שעות ארוכות ואף ימים. בנוסף, אמצעי התחבורה המרכזיים, כלומר רכבות ואוטובוסים, אינם מציעים תמיד תנאים התואמים לדרישות הנוחיות המקובלות במערב. לכן, מי שמעוניין לקצר באופן מהותי את חוויית הנסיעה ומוכן לשלם על כך, יוכל להיעזר בטיסות פנים המגיעות ליעדים מרכזיים במדינה. חברת Flyeast  מזמינה אתכם להיעזר במנוע חיפוש ייחודי ומתקדם לטיסות פנים, הפועל בשיתוף עם ענק התיירות ההודי Make My Trip.

מי מפעיל טיסות פנים בהודו

בהודו קיימות מספר חברות תעופה, המפעילות טיסות פנים שנעות בין עשרות ערים באזורים שונים של תת היבשת. אחת הידועות שבהן היא ג'ט איירווייז (Jet Airways), וזאת בזכות מחירים זולים יחסית, מעל 60 יעדים בתוך הודו וכן טיסות למדינות שכנות ורחוקות. גם חברת התעופה של הודו, אייר אינדיה (Air India), נהנית ממוניטין בזכות שירות אמין, תנאים מצוינים במטוסים ומגוון רחב של יעדים בתוך ומחוץ למדינה. בנוסף לשתיים הללו פועלות עוד מספר חברות תעופה המציעות טיסות פנים במחירים מוזלים, וביניהן אינדיגו איירליינז (Airlines Indigo), אייר דקאן (Airdeccan), ספייס ג'ט (Spicejet), גואייר (Goair), קינג פישר (Kingfisher) ו- ג'קסון איירליינז (Jackson Airlines).

יעדי טיסות בתוך הודו

כאמור, טיסות הפנים בהודו מגיעות לעשרות יעדים, ובעיקר לערים הגדולות והמרכזיות כמו דלהי, מומבאי, כלכותה, צ'נאי ובנגלור. מערים אלו ניתן להמשיך בקלות אל יעדי תיירות קטנים יותר שמצויים באזור. לדוגמא, ישראלים רבים נוהגים לקחת טיסות פנים היוצאות ממומבאי ונוחתות בניו דלהי, מפני שדלהי מהווה שער לאזור הצפוני של הודו ואילו הטיסות של חברת אל על נוחתות רק במומבאי. טיסה פופולארית נוספת היוצאת ממומבאי נוחתת בעיר בנגלור (Bangalore), אשר מהווה מרכז עסקי חשוב וגם נקודת יציאה מצוינת לטיול בדרום המדינה. לעומת זאת, מי שרוצה להרחיק צפונה אל יעדים מוכרים כמו דרמסלה ומנאלי, יוכל להיעזר בטיסות היוצאות מדלהי ונוחתות בשדה התעופה של קולו (kulu), ואפילו להגיע בטיסה עד ללה (Leh) הרחוקה. לבסוף, אם תרצו לחסוך את שעות הנסיעה הארוכות ברכבת לורנאסי (Varanasi), תוכלו לעשות זאת בעזרת טיסה היוצאת מדלהי ונוחתת בעיר הקדושה.

הזמנת כרטיסים לטיסות פנימיות בהודו

Flyeast גאה להעמיד לרשותכם מנוע חיפוש בלעדי בישראל, המבוסס על שיתוף פעולה פורה עם מובילת התיירות המקוונת בהודו - Make My Trip. מדובר במנוע חיפוש ייחודי ומתקדם אשר סורק למענכם את כלל חברות התעופה ההודיות, ומסוגל אף לחבר ביניהן. לדוגמא, אם הינכם מעוניינים לטוס לנופש בגואה, מנוע החיפוש ימצא עבורכם את האפשרויות המשתלמות ביותר, כמו הגעה לגואה עם חברת ספייס ג'ט וחזרה עם אינדיגו. בנוסף לכך, המנוע מחבר בין חברות תעופה סדירות לחברות מסוג  low cost, ויתווה עבורכם את המסלול המתאים לכיסכם ולהעדפותיכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא בראש העמוד את היעד הרצוי, תאריך הטיסה והרכב הנוסעים, ולהוסיף במידת הצורך את חברת התעופה, המחלקה וסוג הטיסה המועדפים עליכם. מכאן והלאה, החופשה בהודו בדרך אליכם.